Кросівки з роликами

Купить Хилис по низким ценам, кроссовки Heelys в интернет-магазине

07.07.2015

Купити Хилисы дитині набагато безпечніше, ніж купити класичні роликові ковзани, так як кросівки Heelys призначені для переміщення на роликах тільки на гладкій поверхні з невеликою швидкістю.

Твердження, що Хелисы травмоопасни, були спростовані. З’ясувалося, що кілька травм було отримано при спробі використовувати роликову частина кросівок на непризначених для цього покриттях.

Як кататися на Heelys?

Якщо ви вперше одягли кросівки Хіліс, то для початку потрібно навчитися тримати баланс. Для катання придатна тільки рівна поверхня. Збудуйте ступні в одну лінію з відстанню між ними в кілька сантиметрів.

Підніміть носіння кросівок, щоб точкою опори залишився тільки ролик. Після того як баланс буде впевнено триматися, стоячи на ролику однієї ноги відштовхніться від поверхні носком інший. До вивчення трюків можна буде переходити після того, як ви досягнете впевненості в простій їзді і поворотах.

Короткий опис статті: кросівки з роликами В інтернет-магазині Ахилес Ви можете придбати кросівки Хіліс. Величезний вибір. Низькі ціни! Доставка по всій Росії!

Джерело: Купити Хіліс за низькими цінами, кросівки Heelys в інтернет-магазині

Також ви можете прочитати