Кросівки з роликами

Кросівки з роликами і кеди з колесками дитячі, де купити в Москві

26.07.2015

Кросівки з роликами і кеди з колесками

Кросівки з роликами і кеди з колесками дитячі, де купити в Москві
Серед дітей – хлопчиків і дівчаток останні роки стали популярні кросівки і кеди на роликах. Багато їх називають Хилисы з коліщатками. Це слово походить від англійської назви бренду, який придумав і випускає такі кросівки і кеди на роликах. У Москві таке взуття нікого не здивуєш, але в периферії майже не зустрінеш жодної дитини, який йшов чи катався б у даній взуття. Напевно, це відбувається тому, що даний сегмент ще не розвинений, а в інтернет дуже мало інформації. Тому ми вирішили заповнити прогалини у наших читачів і розповісти про кросівках і кедах з роликами.

Напевно, якщо ви ніколи не бачили кеди з коліщатками, і сьогодні вперше почули – вам здається, що Хилисы — це моторошно незручна річ. Ну звичайно, як можна постійно ходити в кросівках з коліщатами – адже це в багатьох місцях може бути зовсім незручно. Не скрізь же є рівна поверхня і хороший асфальт, по якому на них можна їздити. Можемо вас запевнити, що ви помиляєтеся.

Кросівки з коліщатками і кеди з роликами є не тільки засобом для катання, але звичайної взуттям, в яку вони можуть перетворитися в будь-який момент за вашим бажанням. Для цього вам необхідно вийняти ролики з пари, і вставити на їх місце спеціальну заглушку, вона продається в комплекті. Таким чином, вийнявши коліщатка з кед або кросівок, ви отримаєте ні чим не відрізняється від звичайного взуття. А коли ваша дитина знову захоче кататися, ви просто зміните ролики назад.

Кросівки з роликами є не тільки дитячі, але і для людей старшого віку. Вони необхідні не тільки для розваг, але і для швидкого і комфортного пересування по місту. Адже кеди з коліщатками пересуваються швидше, ніж ваші ноги пішки. До речі, кросівки з роликами є як для дівчаток, так і хлопчиків.

Про безпеку ви можете практично не думати, просто завжди потрібно бути напоготові. Кеди з коліщатками зроблені таким чином, що впасти в них буде просто важко. Але для дітей, які тільки освоюють кросівки з роликами, ви можете купити захист. Так як саме коліща знаходиться в п’яті, завжди можна змістити центр ваги на носок.

Купити Хилисы – кросівки і кеди з роликами і коліщатками ви можете в магазинах Москви, або в інтернет магазинах. На даний момент у продажу є десятки моделей, як кросівок, так і кед, з яких без проблем виберете потрібні вам за стилем.

Короткий опис статті: кросівки з роликами Серед дітей – хлопчиків і дівчаток останні роки стали популярні кросівки і кеди на роликах. Багато їх називають Хилисы з коліщатками.

Джерело: Кросівки з роликами і кеди з колесками дитячі, де купити в Москві

Також ви можете прочитати