Кросівки з роликами

Кросівки на колесах

03.08.2015

Кросівки на колесах

Кросівки на колесах

До недавнього часу про кросівках з роликом на п’яті діти могли лише мріяти, і то, якщо дозволяло уяву. Сьогодні це «досягнення науки і техніки» можна придбати чи не в кожному провінційному місті або в іншому випадку замовити з доставкою по інтернету. Звичайно, коштують такі кросівки значно дорожче звичайних кед, але як мовиться, «гра варта свічок». Кросівки на колесах можуть скласти в очах дитини серйозну конкуренцію роликовим ковзанів, скейтборду або навіть велосипеда. Адже в цьому є щось магічне, як у всьому новому, чого не можна сказати про інші вже відомі предмети. Дитячі кросівки на колесах можуть стати відмінним подарунком на день народження або будь-яке інше свято.

Відмінною особливістю даних кросівок є наявність спеціального поглиблення, розташованого на підошві в області п’ят, яке і кріпляться ролики. Також в них можна встановлювати заглушки, в результаті чого вийдуть звичайні кросівки ні чим не відрізняються від тих, які ми звикли бачити. Переважним відзнакою дитячих кросівок з роликами від роликових ковзанів, є можливість кататися практично в будь-яких місцях, навіть там, де катання на звичайних роликах було б абсолютно недоречним (у магазинах, школах та інших громадських місцях). Подібна взуття випускається не тільки для дітей, але і для дорослих. Серед її шанувальників сформувався навіть новий вид спорту, іменований степрайдингом.

Не піддають батьки додаткової небезпеки своїх дітей, купуючи їм диво-кросівки? Після проведення досліджень, пов’язаних з визначенням ймовірності отримання травми, користуючись тим колісним або іншим засобом, стало ясно, що катання на таких кросівках, у багато разів безпечніше, ніж катання на звичайних Кросівки на колесах
роликах, скейтборді, самокаті і тим більше на велосипеді. Кросівки на роликах (на колесах) для дівчаток, відрізняються, як правило, яскравими кольорами та можуть включати в себе вогники, які загоряються під час їзди.

Правила їзди на кросівках з коліщатами

Перед катанням необхідно вставити ролики в спеціальні отвори на кросівках. У перший час дитині може знадобитися допомога. Його краще підтримувати до тих пір, поки він не звикне і не почне самостійно тримати рівновагу. Перед початком руху, слід виставити праву ногу вперед лівою або навпаки, головне щоб ноги стояли на одній лінії. Для початку руху досить підняти обидва носка і, відштовхнувшись ногою задньої ноги, поставити ногу в попереднє положення, а змістити центр ваги на передню ногу. Для зупинки можна опустити носок або загальмувати п’ятою.

Короткий опис статті: кросівки з роликами

Джерело: Кросівки на колесах

Також ви можете прочитати