Різне

Криті та відкриті ковзанки в Москві. Час роботи, прокат ковзанів та вартість послуг у 2014-2015 на MsMap.

18.09.2015

Катки в Москві. Розклад, прокат і вартість. 2014-2015 рік

Катання на ковзанах — заняття надзвичайно захоплююче і корисне. Тим більше приємно, що інтерес до катання на ковзанах відроджується, і до давнішнім любителям такого виду спорту і відпочинку підтягуються новачки. Можливо, льодові телешоу зіграли свою роль, а може просто люди стали більше замислюватися про здоровий спосіб життя, в будь-якому випадку це просто здорово. У Москві за останні роки з’явилося кілька нових Льодових Палаців спорту. невеликі катки з’являються в ТРЦ.Криті та відкриті ковзанки в Москві. Час роботи, прокат ковзанів та вартість послуг у 2014-2015 на MsMap.

Криті та відкриті ковзанки в Москві. Час роботи, прокат ковзанів та вартість послуг у 2014-2015 на MsMap.

Ковзанка біля Червоної площі

Виникає цілком резонне питання: де і коли можна покататись у Москві і у що це задоволення обійдеться. Ми постаралися зібрати саму важливу інформацію про різних типах ковзанок в одному місці, щоб спростити вибір і дати всі необхідні підказки. Представляємо зібрану інформацію за ковзанок для масового катання і більш вузькоспеціалізованим майданчиків.

Далі можна подивитися назви, адреси та телефони різних московських ковзанок, дізнатися час роботи, ціну за вхід і наявність прокату ковзанів. Слід врахувати, вартість виходу на лід може змінюватись в залежності від днів тижня і навіть від часу. Деякі майданчики дозволяють придбати квитки навіть через інтернет. За допомогою даної інформації легко вибрати місце для катання з друзями, щоб всім було зручно добиратися. Тоді вільний час пройде весело і з користю.

Катки на відкритому повітрі

Льодові катки в столиці можна розділити на дві великі групи: катки на відкритому повітрі і криті. Відкриті катки заливають взимку на різних стадіонах, в тому числі шкільних, і в парках. Деякі ковзанки вже відкриті, інші запрацюють у грудні. Загальне число обіцяє перевищити 1,5 тисячі! Є платні і безкоштовні майданчики, з натуральним і штучним льодом, прості і прекрасно обладнані і пропонують ряд додаткових послуг. Але катання тут залежить від погоди: ідеально підходять тихі, досить теплі для зими дні без вітру і снігопаду.

Короткий опис статті: критий каток москва

Джерело: Криті та відкриті ковзанки в Москві. Час роботи, прокат ковзанів та вартість послуг у 2014-2015 на MsMap.ru

Також ви можете прочитати