Холодильники електролюкс

Країна виробник пральної машини електролюкс

03.10.2016

Країна виробник пральної машини електролюкс


Пральні машини Електролюкс — це представник лише однією з кількох торгових марок шведської виробничої компанії AB Electrolux, яка має штаб-квартиру в Стокгольмі. Ця шведська компанія займається виробництвом побутової техніки різного спрямування, а так само деякого професійного обладнання.

В даному випадку поняття «шведська Електролюкс» можна назвати досить умовним. Оскільки воно швидше відображає приналежність марки до країни Північної Європи, а не географічне місце знаходження самого виробництва. У самій Швеції випускається зовсім незначна частина всього того різноманіття товарів, який ми бачимо в салонах магазинів. А деякі вироби, наприклад, пральні машини не випускаються там зовсім.

Більшість марок пральних машин, які реалізуються на російському ринку, зроблені в різних країнах Європейського Союзу. Якщо брати Німеччини, яка так само входить в число виробників, то вона випускає близько чотирьох моделей, наприклад такі, як Electrolux EW 1010 F і EWF 1486. Більш значним асортиментом можуть похвалитися країни Південної і Східної Європи.

Італія надає для реалізації такі марки, як Electrolux EWF 1090, Electrolux EWF 1086, а так само деякі інші. У Польщі налагоджено випуск моделей Electrolux EWC 1350, Electrolux EWC 1150 і ще кілька інших. Україна займається випуском таких марок, як Electrolux EWF 147410 A, Electrolux EWF 106410 A і деяких інших.

Така практика досить поширена сьогодні серед найбільших виробників складних приладів, які не хочуть виносити всі свої виробництва в Азію. Втім, вони не прагнуть надавати розголосу подібні факти з-за побоювання негативного відношення покупців до товарів, вироблених в менш економічно заможних країнах.

Особливо слід підкреслити, що якість пральних машин Electrolux не залежить від країни виробника. Кампанія такого високого рівня в жодному разі не буде ставити під удар свою репутацію, тому контроль за виробництвом, де б воно не знаходилося завжди гранично жорсткий, що відповідає вимогам, які передбачені корпоративними правилами Електролюкс.

Короткий опис статті: холодильники електролюкс Пральні машини Електролюкс — це представник лише однією з декількох торгових холодильники електролюкс

Джерело: Країна виробник пральної машини електролюкс

Також ви можете прочитати