Колеса для роликів

Кращі колеса для роликів

30.07.2015

Якщо колеса на роликових ковзанах стерлися і прийшла пора придбати нові колеса, замінивши старі на кращі, то для роликів підійдуть каучукові колеса з вбудованими підшипниками. Кожне з таких коліс укомплектовано всередині двома маленькими підшипниками і невеликий втулкою.

Далеко не завжди якщо треба замінити колеса для роликових ковзанів, є потреба міняти підшипники. Для цього краще самому зняти колеса і подивитися роботу підшипників. Якщо вони добре обертаються, то їх можна не змінювати. При установці найкраще їх змастити спеціальним маслом для змащення механічних деталей.

Часто підшипники починають погано обертатися, якщо катаєшся по калюжах або в дощ. Також із-за попадання всередину підшипника піску. Підшипники також можуть зіпсуватися якщо стрибати з великої висоти. Підшипники служать довго, якщо за ними доглядати, змащувати. Мастило захищає підшипник від попадання всередину сміття, пилу або піску. Тільки в цьому випадку підшипники зможуть пережити далеко не один комплект новопридбаних коліс.

На сучасному ринку або в магазині майже всі колеса для роликових ковзанів роблять для підшипників стандарту 608. Цього стандарту дотримуються всі фірми виробників зовсім різних роликів. Тому можна вибрати будь-які комплекти коліс, а підшипники підійдуть до них. Колеса для роликів Rollerblade володіють красивим кольором, хорошою жорсткістю. Численні позитивні відгуки вказують на виграшні характеристики і якість продукції.

Діаметр коліс визначає величину колеса і, отже, швидкість ходу роликів. Колеса для роликів Rollerblade володіють хорошими якостями жорсткості, що дозволяє кататися на них довгий час. Діаметр і жорсткість вказується на упаковці. Кататися на роликах стає простіше, т. к. ролики їдуть швидше із-за великих коліс. Такі колеса підходять для швидкої їзди. Застосовуються для бігових моделей, а іноді навіть в дитячих самокатах. Колеса Gyro порівняно легше Rollerblade, зате дорожче. Такі колеса застосовуються для трюків, підходять для фітнес-катання, стрибків. Володіють малою вагою і великою жорсткістю. Також можуть застосовуватися для агресивного і швидкого катання.

Необхідно знати, що жорсткість коліс для роликових ковзанів або їх щільність, прописується в одиницях А. Саме жорсткість є визначальним фактором якості зчеплення з покриттям дороги і стійкістю коліс для роликів до зносу. М’які колеса з малою жорсткістю, наприклад, 78А, 80А або 82А, як правило, використовуються для найпростіших фітнес моделей, що користуються попитом початківців ролерів. Вони встановлюються в дитячих роликових ковзанах. Далі йдуть середньої жорсткості колеса. Високою жорсткістю мають колеса починаються з 83А.

найпопулярнішою жорсткістю коліс останнім часом користуються такі моделі, якSeba Deluxe, Seba by Hyper жорсткістю 84А, 85А або 86А. Ролики з такими колесами призначені для жорсткого і агресивного катання. Їх віддають перевагу ті, хто віддають перевагу швидку їзду. Жорсткі колеса цих фірм накатистые. Саме за рахунок цього швидкість таких роликових ковзанів помітно вище. М’які колеса набагато більше чіпляються за поверхню покриття на швидкості, помітно знижуючи її. Швидкість висока тільки у тих роликів, на яких встановлені колеса з великим діаметром високої жорсткості. Це нагадує поїздку на машині з накачене або спущеними колесами.

Часто, колеса для роликів рекомендують вибирати виходячи не тільки побажань швидкої або повільної їзди і трюків, але і із-за ваги катається. Профіль самого колеса може бути еліптичним, тобто мати більш гостру грань або навпаки більш круглу, округлу грань, наприклад таку, як у роликів Seba Street. Ці ролики відмінно підходять тим, хто мріє професійно займатися фрістайлом. Вони мають гарне зчеплення з дорогою, погано стираються. Колеса також підходять людям з великою вагою. М’які колеса швидко при цьому стираються. Рано чи пізно настає момент, коли будь-колеса для роликових ковзанів набувають круглий профіль. Однак, колеса для роликів фірми Seba Street при регулярному перестановці майже не стираються або стираються рівномірно. Тому багато хто віддає перевагу саме цю модель. Покупець довше зможе кататися на таких колесах до тих пір, поки вони зовсім не зітруться в нуль. Єдино, що їздити на таких колесах треба по рівній дорозі, без ямок і нерівностей.

Колеса відомої фірми Matter. є оптимальним варіантом між вибором професіоналів і любителів. Вони дають відчуття м’якості їзди і досить високої міцності. Під час катання на таких колесах можна відчувати себе досить комфортно. М’які подушки коліс фірми Matter досить жорсткі і стійкі до зносу. Їх купують ті, хто хоче цікаво провести вихідні на роликах. Якщо ролер катається на майданчику з ідеально рівною поверхнею, то жорсткість коліс для роликових ковзанів не так вже й важлива. Більшість хочуть колеса з середньою жорсткістю. Це залежить тільки від типу катання, ваги ролера і покриття майданчика. Якщо це полімер або, наприклад, рівний бетон або ще що-небудь ідеально рівна, то колеса можна підбирати будь-які, не обов’язково жорсткі та зносостійкі.

Також варто звернути увагу на виробника коліс. Дуже багато відомі марки, наприклад,Labeda. користуються більшим попитом не тільки з-за популярності бренду, але і з-за високої зносостійкості. Такі колеса як Matter підійдуть початківцям ролерам, що полюбляють кататися на ідеально рівній поверхні. Професіонали найчастіше вибирають колеса відомих фірм Hyper. призначених для швидкої, агресивної їзди, Giro, Seba для трюків. Powerslide або Rollerblade роблять хороші колеса, однак, не такі якісні, як перераховані вище марки. Коштують вони порівняно дешевше. Комплект коліс Seba Street або Matter прослужить набагато довше, а кататися на них буде набагато приємніше.

Кращі колеса для роликових ковзанів

Короткий опис статті: колеса для роликів

Джерело: Кращі колеса для роликів

Також ви можете прочитати