Різне

Ковзани Tempish купити в Мінську, порівняти ціни

19.09.2015

Ковзани Tempish

Катання на ковзанах по праву можна назвати самим улюбленим зимовим розвагою, як серед дітей, так і дорослих. Дане заняття не тільки позитивно позначається на настрої, але і дуже корисно для здоров’я людини. Щоб зимова розвага викликало тільки позитивні емоції, ковзани Tempish повинні бути підібрані у відповідності з усіма правилами та рекомендаціями. В іншому випадку можна отримати серйозну травму.

На сучасному вітчизняному ринку представлений величезний асортимент моделей компанії Tempish, які поділяються на п’ять груп: фігурні, бігові, прогулянкові, хокейні, а також дитячі (обладнані двома полозами).

Для гравців у хокей підходять тільки відповідні моделі. Це обумовлено тим, що дана гра передбачає високі швидкості, а також часті сутички між гравцями. Черевики повинні надійно захищати гомілку і стопу від небажаних травм, забезпечуючи одночасно з цим високий рівень комфорту. Виготовляються такі моделі із синтетичних матеріалів. При створенні підошви використовується ущільнена гума або пластик. Силові ремінці, стрічки та кліпси застосовуються для надійної фіксації ноги. У деяких моделях область носка й п’яти посилюється за допомогою металевої сітки. При виготовленні лез виробник Tempish використовує хромовану або нікельований сталь. По довжині леза обов’язково повинні збігатися з розміром черевика. Придбати хокейні ковзани Tempish в Мінську можна в каталозі unishop. by.

Що стосується моделей для фігурного катання, то вони можуть бути виготовлені як штучних, так і натуральних матеріалів. Варто відзначити, що шкіряні черевики більш важкі і теплі, ніж вироби з синтетичних матеріалів. Шкіра, яка використовується при пошитті черевик, обов’язково повинна бути щільною, але при цьому досить м’якою. Варто відзначити, що ціни на ковзани з шкіри набагато вище, ніж на моделі з шкірозамінника.

Черевики, в основі яких лежать синтетичні матеріали, набагато легше шкіряних моделей, а також відмінно приймають форму стопи і непогано вбирають вологу. Як правило, підошва у таких виробів виконується з пластику або гуми.

Леза фігурних моделей відрізняються від аналогічних виробів наявністю зубців на носку. Крім цього, ззаду лезо перевищує довжину черевика на кілька сантиметрів. Це обумовлено тим, що фігуристи виконують на льоду досить складні фігури і трюки. Найчастіше професійні і напівпрофесійні моделі мають знімні леза. Це позитивна якість, так як лезо зношується в кілька разів швидше черевик. Перед тим, як купити ковзани Tempish зі змінними лезами, варто проконсультуватися з фахівцями, так як стоять такі моделі недешево.

Прогулянкові моделі, які використовуються для любительського катання, не призначені для високих швидкостей і виконання складних трюків на льоду. При їх створенні виробник Tempish використовують полегшений пластик. Суворої фіксації ноги в таких моделях не передбачено.

Не варто використовувати бігові моделі любителям монотонного катання. Це обумовлено тим, що дані вироби призначені для руху на високій швидкості по дуже рівному льоду.

В каталозі unishop.by ви зможете порівняти ціни на в різних інтернет-магазинах Мінська, Гомеля, Могильова, Вітебська, Брест, Гродно і інших інтернет-магазинах Білорусі.

Короткий опис статті: ковзани tempish Тут ви зможете вибрати, порівняти ціни і купити ковзани tempish за найнижчими цінами в Мінську та інших регіон Білорусі в кращих інтернет-магазинах. Спорт і відпочинок, Ковзани, Ковзани Tempish, Спорт та фітнес, Зимові види спорту, 2015, Купити в Мінську, Порівняти ціни

Джерело: Ковзани Tempish купити в Мінську, порівняти ціни

Також ви можете прочитати