Різне

Ковзани фігурні, пропозиції і ціни від кращих інтернет-магазинів.

28.09.2015

Ковзани фігурні

Ковзани для фігурного катання відрізняються від інших моделей за такими характеристиками, на які варто звернути увагу при покупці:- матеріал черевика. Найкращі ковзани зазвичай виготовлені з натуральної шкіри, яка дозволяє нозі дихати і не потіти навіть при тривалих і інтенсивних тренуваннях; однак такі моделі, як правило, найдорожчі. Більш бюджетні моделі ковзанів для фігурного катання виготовляються зі штучної шкіри та інших синтетичних матеріалів.- форма леза. Ковзани для фігурного катання повинні обов’язково мати спеціальні щербини в передній частині леза. Ці щербини дозволяють відштовхуватися від льоду носком і котитися, тримаючи ноги паралельно, що часто необхідно при виконанні різних піруетів. Також важливо, щоб метал леза був стійкий до корозії і іржі.

У статті нижче будуть розглянуті основні характеристики найбільш популярних жіночих і чоловічих моделей ковзанів для фігурного катання. Для більш детального вивчення всього модельного ряду, а також відгуків покупців ви можете скористатися сайтом: http://torg.mail.ru/konki/figurnye-tpg/

Ціни в магазинах на ковзани фігурні
Як вибрати фігурні ковзани?

Спортивна Колекція Ladies Fur Class — найбільш бюджетна модель професійних ковзанів для фігурного катання, її вартість близько 1 400 рублів. Леза виготовлені з нержавіючого стали і не схильні до корозії. Черевики ковзанів Ladies Fur Class виготовлені зі штучної шкіри, мають спеціальні ергономічні підошву і каблук, а всередині утеплені штучним хутром.

Спортивна Колекція Princess Lux 100% Leather — більш дорога модель жіночих ковзанів для фігурного катання (ціна близько 2 000 рублів). Черевики виконані цілком з натуральної шкіри. Лезо з нержавіючої сталі не боїться вологи і вогкості.

Спортивна Колекція Le Fleur 100% Leather — преміальна моделі жіночих ковзанів (ціна близько 2 500 рублів). Основна цінність цієї моделі — шкіряний черевик анатомічної форми, яка розроблена з урахуванням руху стопи при високих навантаженнях. Елегантне лезо виконане з нержавіючої сталі.

Спортивна Колекція Tango Violet — це модель, підходить для фігурного, так і для звичайного прогулянкового катання. Черевики цих ковзанів зроблені з сучасних синтетичних матеріалів і розроблені з урахуванням будови стопи людини при тривалому і повільному катанні. Ціна коньков близько 1 800 рублів.

Спортивна Колекція Fashion Lux Jeans — сучасні фігурні ковзани для чоловіків. Зручні черевики з синтетичної шкіри виконані в яскравому і привабливому «джинсовому» дизайні, а всередині мають повстяну підкладку для тепла і комфорту ніг. Вартість таких ковзанів близько 1 700 рублів.

Короткий опис статті: фігурні ковзани ціна Ковзани фігурні на самих вигідних умовах. Пропозиції від кращих інтернет-магазинів на Товары@Mail.ru пошук по параметрам, ціни, порівняння, відгук, оцінки, думки, тест, де купити, рейтинг, опис, вибір, оптимальний, технічні характеристики, Ковзани, новини

Джерело: Ковзани фігурні — пропозиції і ціни від кращих інтернет-магазинів. Де купити, як вибрати Ковзани фігурні, відгуки і обговорення на Товары@Mail.ru

Також ви можете прочитати