Холодильники bosch

Кольорові холодильники компанії Bosch

18.10.2015

Кольорові холодильники компанії Bosch


Компанія Bosch представляє вашій увазі кольорові холодильники нового покоління. Тепер у вас є можливість підібрати собі холодильник, який більшою мірою підійде вашому інтер’єру.

Новинки виконані із застосуванням найновіших технологій зберігання продуктів, а також мають досить стильний вигляд. Холодильники компанії Bosch виконані в чотирьох кольорах: чорному, червоному, а також у ванільному і сріблястому.

Холодильна камера охолоджується на всіх рівнях. Продукти протягом довгого часу залишаються свіжими. Всі наявні полиці — з ударостійкого скла. При бажанні можна переставити по висоті. Завдяки 2 ламп, потужність яких складає 15 Вт, забезпечується чудовий огляд продуктів, що знаходяться в холодильному відділенні. Світильник, регулятор температури, а також датчик температури виконані у вигляді блоку. Цей блок легко мити.

В холодильниках Bosch використана технологія Antibacteria. Завдяки іонам срібла, що перебувають у складі стінок і на дверцятах холодильної камери, бактерії осідають на внутрішніх поверхнях такого холодильника, до того ж відсутній неприємний запах. Технологія Antibacteria впливає на бактерії відразу в трьох напрямках, у результаті бактерії не можуть розмножуватися.

У таких холодильниках вбудовані повітроочисні фільтри, які усувають неприємні запахи, утворювались всередині холодильника. AirFreshFilter не потрібна заміна, так як він складається з дуже дрібних спресованих частинок вугілля. У холодильниках є функція суперохолоджування. Натиснувши на клавішу, ви можете знизити температуру — до 2°С. Це потрібно в тому випадку, якщо в холодильне відділення розміщується значна кількість свіжих продуктів.

Оскільки продукти охолоджуються швидко, відповідно не встигають підвищити загальну температуру По закінченню шести годин клавіша суперохолоджування сама вимикається. Є відділення, яке розраховане для більш швидкого охолодження продуктів, що швидко псуються — м’ясо, ковбаса, сир, а також, для напоїв, якщо знадобиться їх швидко охолодити. Температура в цьому відділенні на 3°С нижче, порівняно з холодильною камерою загалом.

Що стосується морозильної камери, то вона оснащена системою NoFrost. Охолодження відбувається за допомогою вентилятора, в функції якого входить видалення вологи, яка там утворюється. Тому лід не наростає, таку камеру немає необхідності розморожувати. У ній є три боксу. Тривалість зберігання, в разі відключення електроенергії — понад 17 годин.

Витрата електроенергії за 1год — 277 кВт. Об’єм холодильної камери становить 221 л. Об’єм морозильної камери становить 63 л. Компресор — 1. Рівень шуму становить 42 дБ. Розміри холодильника — 185 х 60 х 64 див. Виробником цих новинок є Іспанія.

Короткий опис статті: кольорові холодильники Кольорові холодильники компанії Bosch кольорові холодильники, bosch, холодильник, камера, холодильна, продукт, температура, відділення, компанія

Джерело: Кольорові холодильники компанії Bosch

Також ви можете прочитати