Ролики ціна

Колеса і ролики для складської техніки

29.07.2015

Колеса і ролики для складської техніки

Довіртеся лідеру ринку Європи, що робить з основного матеріалу VULKOLLAN.

VULKOLLAN — високоякісний поліуретан для коліс і роликів, розроблений спеціально для штабелерів, паллето-перевізників, візків та іншого складського обладнання.

Постійне зростання товарообігу потребує збільшення використання складської техніки в обробці товару. Збільшується вантажопідйомність, швидкість і обсяги товарообігу. Інтервали технічного обслуговування складської техніки повинні бути як можна більше, а час простою повинно бути зведено до мінімуму.

У багатьох секторах економіки потрібно індивідуальні рішення, наприклад, у промислових холодильниках та на складах глибокої заморозки товарів, у харчовій промисловості, хімічних і фармацевтичних компаніях, автомобільної галузі.

Широка лінійка спеціальних матеріалів для коліс, спеціалізовані інженери-конструктори і власне виробництво — завод Радер Вогель проектує і виробляє колеса і ролики для складського обладнання.

    Ведучі колеса Напрямні колеса Вантажні колеса (також з гальмівною системою) Колеса для палет-перевізників і роликів Палетні ролики для візків, подвійні ролики Спеціальні колеса Ходові колеса Стабілізуючі колеса Стабілізуючі колеса (також пружинні) Керовані колеса Подвійні колеса — ролики Колеса під маточину

Для того, щоб задовольнити постійно зростаючі вимоги ринку, і в першу чергу швидкість руху складської техніки вище 14 км/год, використовується стандартний матеріал протектора VULKOLLAN® і застосовується технологія HSHL® (HighSpeedHighLoad) .

Компанія Техно Колесо пропонує колеса і ролики для ручних гідравлічних візків, штабелерів, паллето-перевізників, річтраків, повідкових штабелерів, вузькопрохідний техніки. ATLET, Baumann, BEVEX, BT, Crown, Dambach, Faba, Genkinger-Hubtex, Hanselifter, Hubtex, Hyster, Jungheinrich, Hyundai, Komatsu, Lafis, Linde, Loc, MCF (Mitsubishi/Caterpillar), MIC, Nacco, OMG, Pimespo, Prat, Raymond, Rocla, Steinbock, STILL, Stoecklin.

Короткий опис статті: ролики ціна

Джерело: Колеса і ролики для складської техніки

Також ви можете прочитати