Різне

Інтернет-магазин, ХОХОЛ.

08.10.2015

Інтернет-магазин «ХОХОЛ» / Україна / Київ

Щоб вступити в групу, Вам необхідно увійти .

Інформація

Опис: Інтернет — магазин «ХОХОЛ» — онлайн магазин в якому Ви можете замовити продукцію українського виробництва, всі від гаманця до ювелірних виробів, пропозиції дивіться на сайті магазину: http://hohhol.com.ua/. Показати повністю..

У нас знайдеться все, від елементарних прапорців до національного етнічного одягу. Асортимент постійно поповнюється, з'являються нові позиції. Навіть якщо Ви не знайдете, те, що шукаєте серед запропонованого товару, не засмучуйтесь, звертайтесь до адміністрації магазину і ми неодмінно задовольнимо Вашу потребу.

ІНДІЯ: Поради мандрівникам на святі барв Холі

1. У дні Холі діти поливають водою з дахів, тому обов’язково упаковуйте фотоапарати, нетбуки та іншу техніку в пластикові пакети.

2. У деяких містах, наприклад, у Делі на час святкування холі закриваються всі магазини, крамниці і ресторани, за рідкісними винятками, тому запасіться всім необхідним завчасно Показати повністю..

3. Якщо ви не хочете бути намазаним фарбою — залишайтеся в готелі.

Якщо ви бажаєте прийняти участь у святі і барвисто порадіти — одягніть одяг, який не шкода буде викинути. Перед виходом на вулицю нанесіть шар крему на обличчя, шию, груди, використовувані фарби іноді дуже погано змиваються, якщо шкіра попередньо змазаний жирним кремом кольорові порошки не зможуть вбратися в шкіру.

4. В Холі на вулиці виходить багато злодюжок, які використовують загальну радість для власної наживи, тому якщо ви носите цінні речі з собою сховайте їх під одяг, рюкзаки та сумки носіть спереду і притримуйте рукою.

5. Кажуть, що найкрасивіший і різнобарвний холі відзначають в Матхуре і Вріндаване, а також в Джайпурі.

6. В деяких місцях холі не святкують зовсім, наприклад, в ашрамных містах типу Путтапарті. А ось у великих містах типу Делі і туристичних місцях типу Арамболе в Гоа холі відзначають щосили.

Зробити свій фестиваль Фарб Холі, Ви можете купивши фарбу у нас: http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol

Посилання hohhol.com.ua Сухі фарби Холі Гулал. Товари та послуги компанії «Інтернет — магазин «ХОХОЛ»» http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol

Короткий опис статті: інтернет магазин україна Інтернет-магазин «ХОХОЛ» / Україна / Київ Щоб вступити в групу, Вам необхідно увійти . Інформація Опис: Інтернет — магазин «ХОХОЛ» — онлайн магазин в якому Ві інтернет магазин україна

Джерело: Інтернет-магазин — ХОХОЛ.

Також ви можете прочитати