Різне

Інтернет-магазин Дешевше тільки задарма

03.10.2015

Інтернет-магазин Дешевше тільки задарма

Рік відкриття інтернет-магазину. 2010

Доставка товару в міста: Єкатеринбург, Іжевськ, Кіров, Набережні Челни, Нижньокамськ, Нижній Тагіл, Перм, Сиктивкар, Уфа

Залиште свою оцінку і відгук про інтернет магазині Дешевше тільки задарма
Останні відгуки про інтернет-магазині Дешевше тільки задарма

Чекала замовлення 4 дня, дочекавшись замовлення виявилося що моя вибрана техніка взагалі в іншому кінці міста і в іншому пункті видачі замовлень, після цього консультанти запропонували їхати самій і забирати!Дуже неграмотні консультанти на Кільцевій (Меркурій, р. Уфа), взагалі характеристик товарів не знають, консультації нікою

Так магазин не в змозі організувати доставку, комірники не в змозі відрізнити козла вівці, постачальники не в змозі привезти товар під час. 3 дні дзвінків по 2 рази в день з питаннями чи можу я прийняти товар. В результаті віз і нині там.

Завдяки магазину дтд втратила 3 тис руб. нерви і час. Продають поддедку, муляжі, не придатні для використання за призначенням. Люди, будьте пильні. Пароочищувачі філіпс годяться відразу в сміттєвий контейнер, тому що не працюють.

Доброго часу доби. Я є (була) постійним вашим покупцем. 21,02,13 році мною був придбаний новигатор, який через місяць вже зламався, його забрали на перевірку. і начебто все добре. тільки тримали його на ремонті 1 місяць. потім 1 місяць обіцяли пріветі.Сталося диво. його привезли. тільки привели. а він не працює. Знову забрали, і знову на 2 місяці, тільки цього разу без будь-яких актів або соспроводительных документів! На питання де документи, кур’єр відповів, що він нічого не знає, телефонуйте, мовляв, самі дізнавайтеся, не хочете не здавайте. Привезли, користувалася я їм і в цей раз не довго, він смомался. Я дзвонила просила поміняти на інший. або краще оформити повернення. В цей раз вони не поспішали його забирати. я здогадуюсь. що просто чекали, поки скінчиться гарантія. Забрали 15,02,14 в цей раз навіть після 2 місяців не було ніяких дзвінків, зателефонувала сама, а мені відповідаю. що, мовляв, ми його на ремонт не приймаємо, це не той новигатор. який ви купували (стало зрозуміло чому його забирали без актів у попередній раз). На питання чому не визут. відповіли, що завтра привеземо, привезли тільки через 3 тижні і після тисячі моїх дзвінків. В акті написано. що на ремонт вони його не беруть, бо закінчився скок горантии, хоча коли. його тримали на ремонті, обіцяли, що термін горантии триватиме на той час, який він у них. Подзвонила сросила номер телефону. де мені дадуть відповідь на всі мої питання, сказали. що подзвонити не кому, пишіть а сайт. Ось вирішила написати, хоча розумію, що мені швидше за все не дадуть огляду. як у вас працюють з покупцями. Я хотіла йти відповідні органи, але так розумію немає сенсу, то як працює ваша шарашкіна контора, говорить про те, що ваше відношення до покупцям і вони не змінять.

Короткий опис статті: інтернет магазин дешевше немає Інтернет-магазин Дешевше тільки задарма. Види товарів, форми оплати, сайт, телефон, e-mail інтернет-магазину Дешевше тільки задарма. Споживчий рейтинг і відгуки про інтернет-магазині Дешевше тільки задарма. Інтернет-магазин Дешевше тільки задарма сайт телефон інтернет-магазину Дешевше тільки задарма відгуки.

Джерело: Інтернет-магазин Дешевше тільки задарма

Також ви можете прочитати