Холодильник індезіт

Indesit (Індезіт), побутова техніка з Італії. Історія компанії

03.10.2016

Indesit (Індезіт) — побутова техніка з Італії. Історія компанії

Indesit (Індезіт) — виробник побутової техніки з Італії.

Історія торгівельної марки Indesit (Індезіт)

Торговий бренд Indesit (Індезіт) є одним з наймолодших світових представників у своїй області. Під цією торговою маркою випускається тільки якісна побутова техніка. Власником цього бренду є концерн Merloni Elettrodomestici. Історія концерну почалася в 1930 році, коли молодий підприємець Арістід Мерлоні відкрив в невеликому італійському місті Фабріано свою компанію з виробництва ваг. Почалася незадовго Друга Світова війна кардинально змінила спрямованість діяльності Арістіда. Його завод був зруйнований, і він почав розробляти новий курс розвитку — відкривши в 1945 році виробництво електричних водонагрівачів під торговою маркою Ariston і компактних балонів для скрапленого газу. Дана продукція користувалася досить хорошим попитом, що і дозволило компанії створити широку технологічну базу для побудови виробництв, що випускають інші групи електротоварів. Через кілька років Merloni Elettrodomestici впритул зайнялася виробництвом побутової техніки. Першим і дуже успішним зразком була плита Ariston.

У 1975 році главою компанії Merloni Elettrodomestici був призначений рідний син Арістіда Мерлоні — Вітторіо Мерлоні. До цього часу конкуренція між виробниками побутової техніки істотно і досить непросто було змагатися з такими відомими брендами, як Siemens та Bosch. продукція яких користувалася просто приголомшуючим попитом. Майже єдиним козирем Мерлоні був той факт, що в Італії на той момент не було жодної великої компанії, що виробляє побутову техніку на експорт. Тому в період з 1970 по 1990 рік компанія Merloni Elettrodomestici починає проводити ряд фінансових та маркетингових заходів для збільшення попиту на продукцію, що випускається фірмою продукцію, яку представляють громадськості під різними торговими брендами. Так в 1975 році в Італії з’являється новий виробник побутової техніки — Indesit. Техніка даної фірми в самі найкоротші терміни змогла завоювати прихильність покупців, і буквально через пару років стала однією з найпопулярніших компаній в Європі. До кінця 1980-х років річний оборот товарів Indesit більш ніж в півтора рази перевищив оборот продукції Ariston. У 1989 році Вітторіо Мерлоні, прагнучи до нових вершин, вирішується викупити торговельну марку Indesit.

Практично відразу після придбання справи концерну Merloni Elettrodomestici стрімко пішли в гору. Під брендами Ariston Indesit почали випускатися електричні і газові плити, посудомийні і пральні машини, холодильні та морозильні камери, а також інша крупна і дрібна побутова техніка. Концерн Merloni Elettrodomestici почав швидко розширюватися. Відкрилися нові представництва в Польщі, Франції, Туреччини та Португалії. Незабаром настав стратегічний момент – необхідно було міняти ім’я компанії. Ця процедура була потрібна для об’єднання безлічі дрібних торгових марок під одну назву, що в свою чергу повинно було супроводжувати забезпечення результативного експорту техніки на світовому ринку. Рішення про зміну імені компанії було прийнято на загальному зборах акціонерів Merloni Elettrodomestici, яке відбулося 6 вересня 2004 року. Через чотири місяці прийняте рішення вступило в силу, і концерн Merloni Elettrodomestici був перейменований в Indesit Company. Керівництво компанії практично одноголосно погодилася з тим, що Indesit — це популярне і відоме ім’я, яке як не можна краще підкреслить весь серйозний настрій концерну. Крім цього, президент компанії зазначив, що ні в якому разі він не збирається відступати від усталених традицій, привнесених ще Арістідом Мерлоне. Компанія Indesit також буде динамічно розвиватися, радуючи своїх покупців тільки якісною і як завжди доступною технікою.

На початку 1993 року концерн Merloni Elettrodomestici вперше представив свою техніку на російському ринку. Росіяни по достоїнству оцінили продукцію торгових марок Indesit і Ariston. У 1995 році в Москві було відкрито перше російське представництво компанії. До початку 1997 року обсяги продажу продукції Indesit на території Росії виросли більш ніж в 2,5 рази. У 2000 році Merloni Elettrodomestici викупив російський завод «Стінол», де після досить суттєвої реконструкції і модернізації було відкрито провадження поліпшених холодильників. Вдосконалений завод виробляв приблизно 1300000 готових одиниць товару у рік. В 2004 на території Росії було відкрито другий завод Indesit.

Сьогодні Indesit Company випускає продукцію під такими відомими торговими брендами як Indesit, Stinol, Ariston, Scholtes і Hotpoint. Близько 15% всієї побутової техніки європейського ринку проводиться в Indesit Company. Всього компанія виробляє понад 14 млн. готових одиниць техніки в рік.

В 2007 році компаніями Etica Sgr. і Bipiemme Gestioni були проведені дослідження по виявленню соціально відповідальних фірм. Враховувалося величезна кількість показників: безпека робочих місць, дотримання прав працівників, турбота про довкілля і багато інших. За результатами даних досліджень Indesit Company була визнана однією з кращих, а це є чудовою ілюстрацією того, що дана компанія завжди піклується про своїх співробітників, споживачів, якості продукції та стан навколишнього середовища.

Офіційний сайт компанії Indesit: http://www.indesit.com/

Короткий опис статті: індезіт холодильник Indesit (Індезіт) — побутова техніка з Італії. Історія компанії Indesit (Індезіт) — виробник побутової техніки з Італії. Історія торгівельної марки Indesit (Індезіт) Торговий бренд холодильник індезіт

Джерело: Indesit (Індезіт) — побутова техніка з Італії. Історія компанії

Також ви можете прочитати