Різне

«Імперія Сумок., Магазини аксесуарів, Каталог, Адреси

21.09.2015

Магазин «Імперія Сумок»

«Імперія Сумок., Магазини аксесуарів, Каталог, Адреси
Всеросійська мережа магазинів «Імперія Сумок» пропонує багатий вибір шкіргалантереї та аксесуарів для всієї родини. Компанія спеціалізується на виробництві і торгівлі різними кожгалантерейными товарами з 1994 року. Магазини «Імперія Сумок» — це величезний вибір чудових високоякісних виробів за доступними цінами. Різноманітні жіночі і чоловічі сумки, дорожні валізи, косметички, ремені та інші аксесуари з шкіри або якісного шкірозамінника — кожен зможе знайти тут потрібну річ саме для себе.

У багатьох містах Росії покупці вже оцінили по достоїнству сучасні матеріали і чудовий дизайн продукції, пропонованої магазинами «Імперії Сумок». Компанія намагається підтримувати вітчизняних виробників, а також прагне запропонувати кінцевому покупцеві на вибір всю найбільш привабливу і цікаву продукцію.

Каталог товарів

«Імперія Сумок., Магазини аксесуарів, Каталог, Адреси
Каталог продукції
мережі магазинів «Імперія Сумок» великий і різноманітний, він пропонує широкий вибір для будь-якого смаку та фінансового рівня.

Тут Ви знайдете валізи і кейси, спортивні, дорожні сумки відомих брендів: Beskin і Verage, Eminent і Tucano, Ghepard і Ts.V.V, Icase і Rosin, Mr.Bag, Paloma і Ocean Fly.

Ділові шкіряні вироби — стильні і вишукані від Wanlima, Armani coupeau, Valentino Rudy, Bolinni,Tony Perotti, Francesco Molinary, Sergio Belotti, Gianni Conti, Rockbun, Petek.

Всілякі жіночі сумки зі шкіри, шкірзамінника або текстилю — клатчі і об’ємні сумки, класичні ділові і сучасні модні, строгі і яскраві від Aleanto, Wanlima, Biyibi, Unicorn, Blaze Blue, Tosoco, Capoverso, Sergio Roma, Bolinni, Red Apsicum, CapoVerso, Pink, Ciceronian, Passo Avanti, Di Gregorio, Nino Fascino, Dissona, Nataly dу Shea, Dotcom, Marino Orlandi, Famous Lady, Marina Creazoni, Letizia, Fish, Giorgio Ferretti, Fit, Gilda Tonelli, Flower Rain, Giaguaro,

А також чоловічі лінії знаменитих дизайнерів — стильні і гідні, солідні і елегантні сумки для документів і ноутбуків, портфелі та сумки на плече — все для зручності сильної статі.

Різні модні і практичні аксесуари (рукавички і гаманці, ремені та косметички, ключниці і парасольки, портмоне, подарункові набори і так далі) виробництва Bolinni, Wanlima, Sergio Belotti, Giorgio Ferretti.

Молодіжні модні стильні сумки та рюкзаки, а також дитячі ранці Binom і Zolo, Crazy Boy і Zone, Epol і Zip, fouvor і Volunteer, First Fire і Ufo People, Grizzly і Stelz, Jonny step, Nuport, Navigator.

Система знижок

«Імперія Сумок., Магазини аксесуарів, Каталог, Адреси
У всіх магазинах «Імперія Сумок» діють накопичувальні дисконтні карти. «Срібна» картка видається при першій покупці і при кожному подальшому придбанні продукції «Імперії Сумок» дає право на все більшу знижку: 3, 5, 7, 10%. «Золоту» картку можна отримати, зробивши одноразову покупку на суму більшу, ніж 5000 рублів — ця карта дає право на знижку 15% на всі наступні покупки.

Слід пам’ятати, що дія дисконтних карт не поширюється на товар, на який вже існує знижка в рамках розпродажу.

Гарантія повернення та обмін

Магазини «Імперія Сумок» встановлюють гарантійний термін експлуатації на придбану у них продукцію на 30 календарних днів за умови належної експлуатації та наявності чека на покупку і її упаковки.

Наявність виробничого браку в товарі встановлює експертиза. Якщо товар постраждав з вини транспортної компанії, необхідно надати копії скарги перевізнику і його відповіді.

Якісний, не вживаний товар можна повернути за умови товарного вигляду і наявності чека і упаковки протягом 14 днів з моменту придбання. При цьому необхідно повернути видані до повернутого товару подарунки, а додаткова знижка анулюється з дисконтної карти.

Повернення або обмін товару можна здійснити тільки в тому ж магазині, де даний товар був куплений, а на уцінений або распродажный товар вищеперелічені гарантії не поширюються.

Короткий опис статті: каталог сумок Всеросійська мережа магазинів «Імперія Сумок» пропонує багатий вибір шкіргалантереї та аксесуарів для всієї родини. Компанія спеціалізується на виробництві і торгівлі різними кожгалантерейными товарами з 1994 року. Імперія Сумок, магазин, каталог, аксесуари, адреси, товари, сумки

Джерело: «Імперія Сумок» — Магазини аксесуарів, Каталог, Адреси

Також ви можете прочитати