Ролики

Ігри гонки на роликах, грати безкоштовно на Game-Game

31.07.2015

Влаштуйте змагання, граючи в ролики ігри
Ігри гонки на роликах, грати безкоштовно на Game-Game
Онлайн ігри ролики без травм і синців

В XVIII столітті з’явилися перші ролики, але популярними стали лише в XIX, а сьогодні набули різні напрямки в способі катання і є відмінним способом активно провести дозвілля сім’єю або компанією друзів. Хто вміє кататися на льоду, швидко освоїть і ковзани з коліщатками. Оскільки вони залишаються травмонебезпечним спорядженням, обов’язково потрібна захист для колін і ліктів, не забуваємо про рукавичках і шоломі.

Сучасні роликові ковзани відрізняються від тих, на яких каталися ваші батьки. Тоді вони були чотириколісними і кріпилися до металевої пластини, яка розсувалася і збиралася під розмір ноги. Кататися на них було не так зручно, хоча вони і здаються більш стійкими. Покращився і матеріал для самих коліс. Якщо попередні були з пластмаси або щільної гуми, то нинішні — силіконові. Це пружний та довговічний матеріал, який не шумить при ковзанні і робить рухи точними. А оскільки активно розвиваються різні напрями катання на роликах, колеса різняться діаметром, жорсткістю, профілем і типом маточини.

Але необхідність у перерахованому вище відпадає, якщо запустити ролики гри. Ці продукти самодостатні, і можна кататися будь-яким стилем, просто насолоджуючись процесом і не побоюючись травм. Трохи про існуючі способи ковзання на роликах:

  • Ігри гонки на роликах, грати безкоштовно на Game-Game
    Заняття фітнесом.

Це перше застосування роликів. Але старі пристосування не дозволяли кататися на вулиці, а тільки в спеціальних залах з рівною підлогою.

  • Покатушки та ігри на роликах.

Збираючись компанією, ролери намічають маршрут і рухаються до мети. Коли хочеться різноманітності, влаштовують ігри командами з виконанням завдань. Часто це нагадує гру в догонялки, коли одна група ролерів ганяється за одною, а називається — колдунчікі. Так можна грати ігри на роликах і в нашій рубриці.

  • Швидкісне катання.

У спидскейтинге ролери змагаються на швидкість — хто пройде дистанцію першим. А в даунхіллі рухаються вниз зі схилу, поступово набираючи розгін.

  • Агресивне катання.

Основа цього напрям — ковзання (гринд — ковзання по будь-якій поверхні, не торкаючись до неї колесами; слайд — бічне ковзання колеса по площині). Можна також виділити три головних види агресивного катання: стріт, парк, верт. Почніть грати ігри на роликах, і познайомтеся з цим мистецтвом.

Стріт (або фрістайл) — вміння використовувати вуличні перешкоди для показу трюків. Це стрибки через перила, огорожі, труби, лавки. Парк — катання проходить в спеціальних скейтпарках. Там є споруди, які не зустрічаються на вулицях: вигнуті пандуси, половинки і чверть окружності. Верт — катання всередині рампи.

  • Ігри гонки на роликах, грати безкоштовно на Game-Game
    Спортивне катання.

Спидскейтинг нагадує ковзанярський спорт. Є навіть стрибки у висоту, коли на швидкості ролер має підстрибнути чим вище, а потім знову стати на ноги. Фрістайл слалом — майже фігурне катання, оскільки спортсмен виконує танець під музику. Є також такі напрями, як in line, снід слалом, слайди, стайл джамп, скейт-крос, літній біатлон і лыжероллерные гонки. Всі ці дисципліни представляють ігри гонки на роликах.

  • Командний спорт на роликах.

Хокей (роллеркей), роллер-дербі, футбол (роллербол) і баскетбол (баскетролл).

Веселого Вам катання

Симпатичні дівчата, відчайдушні хлопці і герої мультиків тягнуть вас в онлайн ігри ролики. Вони сміливо розсікають по вулицях, долаючи виникаючі перешкоди; змагаються з машинами на трасі в швидкості; займаються катанням професійно і розучують нові трюки. Приєднуйтесь до панує веселощів і ви.

Короткий опис статті: ролики Влаштуйте змагання, граючи в ролики гри. Всі хлопчики і дівчатка люблять кататися на роликах, покажіть і ви майстер клас. У нас ви можете грати ігри на роликах безкоштовно. ролики ігри, грати ігри на роликах, ігри гонки на роликах, онлайн ігри ролики

Джерело: Ігри гонки на роликах — грати безкоштовно на Game-Game

Також ви можете прочитати