Холодильники bosch

Холодильники в ретро-стилі для сучасного інтерєру

15.10.2015

Холодильники в ретро-стилі: вінтажні моделі сучасних виробників

Мода і смак – речі непостійні, і встежити за актуальними тенденціями здатні не всі професіонали. Однак важко не помітити, що стерильний блиск кухонь в стилі hi-tech змінює м’якість і чарівність більш затишних приміщень у старовинному «італійському стилі», теплота і вытертость стилів «прованс» та «вінтаж», задума і ностальгія «ретро» стилю. Здавалося б, що може бути складного у втіленні цих стилів? А головна складність полягає в обмеженості вибору побутової техніки, виконаної в дизайні «під старовину», або так званий ретро.

Очевидним рішенням було б приховати холодильник за вбудованими фасадами, але чому б не зробити навпаки? Адже можна звернути увагу на холодильники в ретро-стилі! Замість того, що б ховати цей предмет побутової техніки, можна перетворити його на справжню родзинку інтер’єру вашої кухні!

Холодильники в ретро-стилі фото

Відмінні риси холодильників в стилі ретро

Якщо спробувати уявити собі холодильники півстолітньої давності, миттєво згадується бурчащий холодильник ЗІЛ, білосніжний і пухкенький, з округленими кутами і великою металевою ручкою. Невже також виглядають сучасні холодильники в стилі ретро. Давайте спробуємо розібратися, що саме відрізняє такі моделі в вінтажному стилі. і які вони мають особливості?

Насамперед, що таке стиль «ретро»? Це вишуканий шик, неповторний шарм, пронизаний тонкими нитками ностальгії. Деяка сентиментальність деталей в сукупності з сучасними технологіями дозволяють створити справжні шедеври побутової техніки в цьому стилі.

В основному, відрізняє холодильники ретро дизайн фурнітури і дрібниць. Для прикраси виробів використовуються незвичайні регулятори, круглі годинник зі стрілками, ніша для видачі охолоджених напоїв. Одна з важливих деталей – ручка, яка може бути мати дугоподібну форму, загнуту або взагалі бути кованій. Лінії цих моделей плавні, кути заокруглені, інколи для таких холодильників використовуються високі ніжки.

Сучасні виробники ретро-холодильників

Давайте ознайомимося з основними виробниками, які чуйно вловили інтерес громадськості до ретро напрямом і випустили серії холодильників в цьому стилі – хай кожен зможе підібрати саме ту модель ретро-холодильника, яка ідеально підійде для кухні.

Ретро-холодильники Gorenje

Одна з відомих марок побутової техніки, словенська бренд Gorenje випустив кілька моделей, об’єднаних стилістичним рішенням під «ретро». Ретро-холодильники Gorenje відрізняються не тільки яскравим і елегантним дизайном, але і досить демократичною ціною. Всього представлено три основні колекції: Retro Vintage, Retro Chic і Retro Funky.

Колекція Retro Vintage представлена ніжно-кремовими і заманливо-шоколадними відтінками.

Ретро холодильники — колекція Retro Vintage від Gorenje

Retro Chic від Gorenje випущена в класичних варіантах червоного і чорного кольорів, а так само під благородний металік.

А весела і життєрадісна колекція Retro Funky вражає соковитими салатовими і помаранчевими фарбами у стилі 50х. Ширина всіх моделей стандартна – 60 сантиметрів, що дозволяє вписати їх в інтер’єр практично будь-якої, навіть самої мініатюрної кухні .

Кольорові холодильники Gorenje Retro Funky

Італійські ретро холодильники від Smeg

Веселі італійці випустили цілу серію ретро техніки, що включає не лише холодильники, але і посудомийні. і пральні машини. Розмірна лінійка досить широка: від мініатюрних крихт висотою всього 96 сантиметрів, до найвищих двокамерних варіантів.

Будь ретро холодильник Smeg відрізняється креативним дизайном і сміливістю забарвлення, тому здатний стати на кухні самостійним арт-об’єктом. Крім соковитих кольорів, є моделі від фірми Smeg, що імітують британський прапор, джинсову тканину, або в завзяту смужку. Холодильники цієї серії можуть бути якими завгодно – але не нудними!

Короткий опис статті: холодильники бош Пропонуємо вам невеликий огляд холодильників в ретро-стилі від сучасних виробників, які стануть яскравим акцентом вашої кухні. холодильники ретро,холодильники в ретро-стилі,холодильники в стилі ретро,холодильники ретро дизайн,ретро холодильник smeg,ретро холодильники big chill,gorenje,bosch,ardo,холодильники ретро фото,холодильники в стилі ретро фото

Джерело: Холодильники в ретро-стилі для сучасного інтер’єру

Також ви можете прочитати