Продаж холодильників

Холодильники в інтернет-магазині Зі складу. Побутова техніка

15.09.2015

Правильний вибір

Перше, на що варто звернути увагу — це габарити. Окремий холодильник не повинен стояти впритул з іншою технікою або меблями. Навколо холодильника має бути вільний простір для вентиляції. Всі виробники дотримуються певних норм. Найбільш часто зустрічаються моделі 60х55 см або 60х60 см. Деякі моделі холодильників виходять за допустимі межі і їх розміри можуть доходити до 80х60 див. Найбільш габаритні холодильники американського варіанта «Side-by-Side». Вони помістяться не на кожній кухні і їх габарити складають 90х70 див.

Широке поле для вибору являє висота холодильника. Холодильники можуть бути будь-якої висоти, починаючи від 85 см і вище.

Кількість камер завжди залишається важливим моментом. Холодильники поділяються на однокамерні і двокамерні. Сучасні моделі оснащуються і третьою камерою — нульовою зоною. Камера зберігає м’ясо, рибу і зелень свіжими тривалий час.

Коли ви визначилися з кількістю камер, виникає питання з їх розміщенням. Існує три різновиди розміщення: морозилка зверху або знизу, і варіант «Side-by-Side», коли морозильна камера збоку. Це питання суто індивідуальний і залежить від особистих переваг і розмірів кухні.

Найбільш популярні холодильники з системою No Frost. Такі холодильники не потребують розморожуванні, і на стінках не утворюється іній. Холодильники з крапельною системою також користуються популярністю.

Ціновий діапазон

Після визначення необхідних параметрів, якими повинен володіти ваш новий холодильник, виникає питання вартості. Всі холодильники умовно можна розділити на три групи по вартості:

  • Недорогі. В основному сюди входять холодильники, вироблені в країнах СНД. Сюди входять холодильники марки Атлант, Стінол, Індезіт. Ціни на такі холодильники лежать в діапазоні від 1800 грн. до 6000 грн. Вартість змінюється в залежності від характеристик холодильника: розміри, літраж, дизайн і оснащення. Також такі моделі холодильників можна зустріти і в іменитих виробників: LG, Samsung, Ardo, Daewoo та ін
  • Середня цінова категорія. Холодильники цієї категорії присутні в модельному ряду у всіх світових виробників. Ціна коливається від 6000 грн. до 12000 грн. У цьому діапазоні можна знайти, як двокамерні, так і трикамерні холодильники. Італійські виробники роблять упор на вбудовувані моделі. Корейські виробники роблять ставку на дизайн і нові технології. Німці — це практичність і економічність. Скандинавські холодильники розробляють екологічними і тихими.
  • Дорогі холодильники. Вартість елітних моделей стартує з 13000 грн. і може доходити до 180 000 грн. Холодильники цього цінового діапазону відрізняються розмірами, дизайном, обсягом, а також приємними надмірностями. Холодильники можуть оснащуватися диспенсером для напоїв і льоду, акумулятором холоду, холодильником для вина, дисплеями, телевізорами, камерою і можуть виходити в інтернет.

величезний Вибір холодильників і може задовольнити кожного покупця. Розміри, функціональність і ціна — ось три складові, які необхідні для придбання надійного і якісного холодильника.

Короткий опис статті: продаж холодильників Холодильники провідних світових виробників в інтернет-магазині «Зі складу». Величезний вибір і низькі ціни! Гарантія, доставка. холодильник, побутова техніка зі складу, інтернет-магазин в одесі

Джерело: Холодильники в інтернет-магазині «Зі складу». Побутова техніка в Одесі

Також ви можете прочитати