Різне

Холодильники однокамерні без морозилки, відгуки, ціни, характеристики

20.10.2015

Холодильники однокамерні без морозилки

До домашньої побутової техніки кожен покупець висуває свої особливі вимоги. Комусь може подобатися певний колір, для когось важлива форма і габарити, якісь покупці бажають бачити в обладнанні весь набір сучасних розробок, а комусь потрібен, наприклад, холодильник однокамерний без морозилки. Вибір рефрижератора – це завжди відповідальна справа, адже передбачається, що він буде служити нам довгий час.

Популярні однокамерні моделі холодильників без морозильної камери

Лідером як завжди виявився бренд LIEBHERR. Незважаючи на досить високу ціну продукції, вона все одно завжди користується попитом. Модель K4270 є окремо стоять примірником із загальним обсягом 405 літрів. При відсутності морозильної камери холодильна техніка споживає практично в два рази менше електрики. А якщо ще додати сюди високий клас енергоефективності A+, виходить звести кількість електрики витрачається до мінімуму. Так, даний показник в цьому пристрої складає всього лише 182 квтг на рік.

Ще однією перевагою є те, що всередині основного відділення з’являється значно більше вільного простору, тому туди буде міститися багато харчів. Вся вона буде розміщуватися на восьми зручних скляних поличках, які при бажанні можна встановити на будь-якому рівні. А для всієї тієї їжі, яку з якихось причин не можна покласти на полички, є шість штук бічних відсіків. До речі, в цьому рефрижераторі, на відміну від більшості аналогів з морозилкою, є цілих два контейнери для продуктів рослинного походження.

Модель ERN3313AOW від ELECTROLUX є вбудованим екземпляром. При відсутності морозильної камери розморожування потрібно робити дуже рідко, а завдяки автоматичного відтавання в цьому варіанті про таку процедуру можна навіть не замислюватися. Головне іноді очищати стінки вологою ганчіркою, щоб уникнути появи сторонніх запахів і цвілі.

У разі виникнення несправностей або неповного закриття дверцят, звукові і візуальні сигнали одразу ж повідомлять Вам про це. Відділення висвітлює одна світлодіодна лампа, яка знаходиться збоку. Завдяки такому її розташуванню продукти можна розглянути однаково добре в будь-якому куточку.

Вартість однодверных холодильників без морозилки

Від того, який бренд Ви виберете і, звичайно ж, від габаритів, буде залежати вартість рефрижератора. Мініатюрні пристрої, відповідно, коштують дешевше. Загалом, ціна на холодильники без морозилки може починатися від 120 доларів США. Найдорожчою буде холодильна техніка від торгової марки Liebherr.

Короткий опис статті: холодильник однокамерний Холодильники однокамерні без морозилки. Каталог товарів з докладними описами, характеристиками моделей, фотографіями і цінами на однокамерні холодильники без морозилки холодильники однокамерні без морозилки, відгуки, ціни

Джерело: Холодильники однокамерні без морозилки — відгуки, ціни, характеристики

Також ви можете прочитати