Холодильники норд

Холодильники «Nord., серії Стандарт і Комфорт

13.10.2015

Холодильники NORD

Історія підприємства бере початок з запуску у 1963р. Донецького Заводу Холодильників, який розпочав випуск однокамерних холодильників «Донбас».

Холдинг «Група Норд» в даний час є найбільшим у старанах СНД виробником холодильників, кухонних плит, торгово-холодильного устаткування, компресорів.

Модельний ряд холодильників «Nord»

представлений серіями Стандарт і Комфорт — це однокамерні, двокамерні та трикамерні холодильні прилади. Внутрішня поверхня обладнана антибактеріальним покриттям AlphaSan Masterbatch щоб надовго зберегти свіжість продуктів.

Відмінною особливістю є застосування власних компресорів, розроблених спільно з італійською фірмою Bono Sistemi. Ці компресори забезпечують холодильників клас енергоспоживання А і пристосовані до досить значних перепадів напруги в мережі: від 170В до 260В.

Більшість холодильників Nord обладнані системою охолодження з природною циркуляцією повітря, але є і моделі з NoFrost.

Двокамерний холодильник НОРД ДХ-274 «Comfort»

з верхньою морозильною камерою і механічним регулюванням температури.

Двокамерний холодильник НОРД ДХ-239-7 «Comfort»

Варіанти виконань: ДХ-239-7-010 білий, ДХ-239-7-110 сірий, ДХ-239-7-410 сріблястий. Загальний об’єм 300 літрів, перевішувані двері, витрата електроенергії 0,85 квтг/добу.

Трикамерний холодильник НОРД ДХМ-186-7 «Comfort»

Короткий опис статті: холодильники норд Холдинг «Група Норд» випускає ряд моделей холодильників Nord однокамерних і двокамерних. Їх відрізняє, насамперед невисока ціна і прийнятну якість холодильники норд

Джерело: Холодильники «Nord» — серії Стандарт і Комфорт

Також ви можете прочитати