Холодильники норд

Холодильники Nord, купити в Києві, Дніпропетровську, Харкові.

12.10.2015

Холодильник Nord NRT 271-030
Холодильники Nord

Холодильники Nord це поєднання простоти і досконалості застосовуваних технологій.

Висока якість та помірна ціна на холодильники Nord сприяють все зростаючої популярності цих агрегатів у покупців.

Холодильник Nord комплектується на базі високотехнологічного компресора Bono, що був розроблений італійською фірмою Bono Systemi. Завдяки використанню кривошипно-шатунного механізм ці компресори демонструють підвищену якість роботи при експлуатації.

Холодильник Nord використовують багатоступеневу схему зниження шуму, що забезпечує тиху роботу агрегату. До того ж, холодильники Nord стійкі до таких негативних явищ, як відключення електроенергії і нестабільність напруги в мережі.

Оскільки всі холодильники Nord функціонують на підставі холодоагенту R600а, екологічного чистого газу, пристрої абсолютно безпечні для людини і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Технологія ламінування внутрішніх стінок холодильних камер дає можливість уникнути шкідливого впливу зовнішнього середовища на полістирол — колір не змінюється з часом, навіть при довгій експлуатації.

Ви можете придбати холодильник Nord, і особисто переконається в дії антибактеріального шару AlphaSan MasterBatch, який захистить ваш холодильник Nord від неприємних запахів, поширення грибків і бактерій на внутрішній поверхні агрегату. Антибактеріальне покриття з використанням іонів срібла буде діяти протягом усього терміну експлуатації.

Холодильник Nord

Існує дві лінійки холодильників Nord — Standard, Comfort і OSCAR. Перші — це бюджетні варіанти класичного дизайну. Вони ефективно поєднують у собі якість і доступність. Другі — стильні, економічні холодильники. Гранований дизайн дверцят такого холодильника і комплектування прозорою блакитною посудом зі скляними полицями — ось особливості стилю цих агрегатів. Лінія OSCAR об’єднала в собі всі інноваційні технології.

Купити холодильник Nord

Купити надійний холодильник Nord можна в інтернет магазині Элдом, що не принесе вам навіть найменших клопотів. У нашому магазині сама невисока ціна на сучасні холодильники Nord, що не може не радувати. Високий рівень обслуговування, докладні описи характеристик холодильників Nord будуть для вас дуже приємні. Ми доставимо ваш холодильник Nord в такі міста, як Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Київ, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Кременчук, Кіровоград, Миколаїв, Одеса.

Короткий опис статті: холодильники норд Холодильник Nord NRT 271-030 Холодильники Nord Холодильники Nord це поєднання простоти і досконалості застосовуваних технологій. Висока якість та помірна ціна на холодильники Nord холодильники норд

Джерело: Холодильники Nord — купити в Києві, Дніпропетровську, Харкові. Холодильник Nord: ціна, відгуки

Також ви можете прочитати