Холодильник індезіт

Холодильники Indesit, інструкція з експлуатації та особливості

16.10.2015

Холодильник в будинку, Частина 3 – відмінна покупка


14.12.2011
Переглядів: 12 980


На наступний ранок, твердо вирішивши купити холодильник. взявши сумку наших грошей, яких виявилося 650000 (не заплутайте в кількості нулів!), я поїхав на ярмарок. Але спочатку треба трохи пояснити, що ж вона собою являє. До речі, тепер ярмарок знаходиться абсолютно в іншому місці, те ж місце, де вона була раніше, вже щосили забудують елітним житловим комплексом.

Так от, стара ярмарок побутової техніки представляла собою низку одноповерхових магазинів, розташованих вздовж однієї з головних вулиць нашого містечка. Щоб обійти всю ярмарок неспішним кроком, потрібно хвилин тридцять, а якщо вже ходити з магазина в магазин і дивитися товар, то на це витрачалося кілька годин. Думаю, про неї я розповім докладно трохи пізніше, вона варта того, а поки ж повертаємося до наших холодильниках.

Вибраний мною холодильник Indesit ST-145 продавався в декількох магазинах, розташованих один від одного на досить великій відстані, причому ціни на них були різні (у нас же ринкова економіка, тобто базарна), що відрізняються один від одного іноді на десятки тисяч наших грошей. Ясна річ, дуже не хотілося переплачувати, тому хочеш не хочеш, треба було обійти всю ярмарок від початку і до кінця. Цим я і зайнявся.

Так я блукав близько години, прицінюючись і торгуючись. Нарешті, я визначився з магазином, продавець якого погодився продати холодильник за 580000 (тодішній курс долара я не пам’ятаю, але, здається, це становило близько 400 доларів). Таким чином, я вписувався в ту суму, яку виділив на покупку. Ми вдарили по руках, і продавець сказав, що зараз під’їде машина, на якій ми поїдемо за новим холодильником. Так, ось так у нас буває, в магазині товар придивляється, а купується зовсім в іншому місці!

Хвилин через двадцять ми підкотили до якогось дому в якомусь районі нашого містечка. Зайшовши на подвір’я, я побачив близько десятка різних холодильників, стояли в ряд під навісом. Виявилося, що це був не просто чийсь житловий будинок, а ще й склад, де зберігалися холодильники з магазину. Господар будинку, запитавши, яку модель мені потрібно, знайшов її в якійсь кімнаті і став потихеньку кантувати до машини.

Я не став перевіряти працездатність холодильника, лише попросив зняти коробку, щоб переглянути зовнішній і внутрішній вигляд. Все виявилося на місці, я віддав гроші, і холодильник акуратно поставили на машину. А через півгодини я вже був вдома.

Для нового холодильника вже було підготовлено місце, де раніше стояв бабусин Бирюса. Індезіт був хороший: великий, красивий, функціональний! У нього вмістилося майже все, що до цього я насилу розміщував у двох старих холодильниках. Тепер поруч стояли новий Індезіт і старий Орськ-4, а Бирюса в той же день була продана за копійки скупникам домашньої техніки б.у. (шкода, звичайно, але своє він відпрацював в повній мірі).

Я не міг натішитися на новий холодильник, але мене весь час дратувала одна річ – поруч з красенем стояв старенький Орськ, який явно не вписувався в загальну картину благополуччя.

Тому через чотири місяці я дозрів до того, щоб замість Орська купити ще один такий же Indesit ST-145. Гроші до того моменту я знову назбиравши, і на сімейній раді було вирішено: треба брати. Я знову поїхав на ярмарок.

І як ви думаєте, що я там знайшов? Ні, ярмарок стояла на місці, холодильники та інша техніка була все також в достатку, але от ціни на них змінилися міцно. Повторю: всього лише чотири місяці тому я сторгувався на 580000. Тепер ці ж холодильники коштували більше 700000. Так, ось така вона ринкова економіка і залежність наших цін від курсу долара, який, зараза, весь час зростає. Що ж, довелося шкодувати про те, що я відразу не купив два холодильника, а тепер потрібно переплачувати досить велику суму.

Пошатавшись по всіх магазинах, я все-таки знайшов один, де мені віддавали індезіт за 670000. Робити нема чого, купив його, переплативши, по суті, 90000. Але я не шкодую!

Тепер у мене на кухні стоять поруч два брата индезита, які, тьху-тьху, справно працюють більше трьох років. Я задоволений їх роботою, про яку наостанок трохи вам розповім.

Отже, що таке краплинна розморожування. Все дуже просто: в основній камері холод йде від задньої пластикової стінки. Коли холодильник працює, то на стінці утворюється іній, який представляє собою замерзлі крапельки вологи. Коли ж холодильник відключається, нагнавши певну температуру, іній тане, знову перетворюючись на воду, яка потихеньку стікає по задній стінці вниз, потрапляючи в спеціальну канавку, а вже в ній є отвір, що виводить воду назовні. З задньої частини холодильника, на корпусі компресора кріпиться спеціальна ванночка, куди і потрапляє вода зсередини. Вона швидко випаровується, оскільки компресор в процесі роботи нагрівається.

В морозильній камері ніяких отворів немає, тому лід поступово наростає на бічних стінках камери. Але це зовсім не страшно! За моїми спостереженнями легка крижана кірка навіть при частому відкриванні дверцят морозильника наростає мало не за півроку. А розморозити її дуже просто. Для цього потрібно вимкнути холодильник, відчинити дверцята морозильника, і почекати хвилин десять-п’ятнадцять. Потім акуратно натиснути на крижану кірку – вона легко, всім пластом зрушиться з місця і звільнить стінки камери. А після цього потрібно насухо їх витерти – холодильник знову готовий до роботи.

Регулятор температури. який розміщений в самому верху на зовнішній стороні над дверцятами морозильної камери, має п’ять основних позицій. Влітку, коли дуже жарко, я ставлю його на «четвірку», а коли прохолодно – на трійку. Холодить індезіт чудово, якщо поставити банку з компотом ближче до задньої стінці, то через кілька годин в ньому з’являться шматочки льоду.

Кількість гратчастих полиць і їх висоту можна змінювати, виймаючи і переміщаючи по спеціальних жолобках усередині камер. Внутрішня пластикова обробка вельми міцна, немає того відчуття, що «якщо натиснеш, то продавишь». Лампа освітлення горить яскраво і оброблена красивим плафоном.

З внутрішньої сторони дверей основної камери розташовані зручні полички, дві з них закриваються прозорими кришками. Правда, одну з них мені довелося прибрати, над полицею, де зберігаються курячі яйця. Думаю, вона не зовсім до місця, особливо для тих людей, які весь час щось забувають.

Одного разу, відрив полку і взявши пару яєць, я тут же зачинив двері холодильника і почув страшний тріск. Так, прозора кришка була зламана грунтовно. Полку-то я відкрив, а опустити кришку назад забув. Результат – двері холодильника «вдарила» підняту прозору кришку, подрібнивши її більшу частину. Так що, якщо ви забудькуватий людина, краще кришку зняти заздалегідь, від гріха подалі.

Ось, мабуть, і все, що я хотів розповісти про те, як вибирав, купував, а тепер експлуатую дуже хороший холодильник Indesit ST-145.

до Речі, на передній панелі, де знаходяться регулятор температури, індикатор у вигляді зеленого вічка світлодіода, красується напис: «Три роки повної гарантії». Це теж про щось та говорить.

А тепер коротко відповідаю на конкретно поставлені питання:

1. Коли відбувалося це дія?

2. Курс долара на день покупки?

3. Що за ярмарок?

4. Чому ярмарок, а не брендовий магазин?

Короткий опис статті: холодильник індезіт Інструкція з експлуатації індезіт, як працює холодильник Indesit інструкція російською мовою для indesit, інструкція з використання, експлуатація холодильників, холодильники б/в, старі холодильники, короткий опис роботи холодильника індезіт, морозильна камера indesit, двокамерні холодильники, як вибрати і експлуатувати холодильники, інструкція з експлуатації холодильників, компресори для холодильників, термостат для холодильника, гарантійний строк на indesit, ярмарок побутової техніки в ташкенті, ярмарок навої в ташкенті, ярмарок маліка, флешка в ташкенті, як доїхати до ярмарку на маліка, інструкція з експлуатації холодильника, холодильник індезіт інструкція, інструкція холодильник indesit,де купити холодильник,інструкція по використанню холодильників,правила експлуатації indesit,регулятор температури,ярмарок побутової техніки

Джерело: Холодильники Indesit, інструкція з експлуатації і особливості роботи

Також ви можете прочитати