Холодильник сіменс

Холодильники і морозильники Siemens. Ціни в Росії. Купити Холодильник

18.10.2015

Холодильники та морозильники Siemens ціни в Росії
Переможний шлях компанії Сіменс

Корпорація Siemens, одна з провідних світових корпорацій, що входить у лідируючу групу світових компаній, за кількістю продаваної побутової техніки займає 2-е місце в європейській частині континенту і четверте місце у світовій торгівлі. Її продукція налічує сотні найменувань, одними з найбільш популярних виробів є холодильники Siemens .Продукцію компанії знають у Росії понад 150 років і її брендового товар давно асоціюється з якістю і комфортом. Щорічно розробникам компанії виділяється 5% прибутку від продажу холодильних установок на освоєння нових технологій. Свої перші моделі компанія випустила в 1927 році, а з 1990 року почалися масові постачання на вітчизняний ринок. Купити холодильники Siemens варто з-за ідеального зовнішнього вигляду і досконалості в деталях. За елегантність і сучасний дизайн у 2010 році компанія отримала приз RedDot і IFA-премію.

Характеристика сучасних холодильників

Сучасні холодильні агрегати оснащені світлодіодним освітленням, чутливими електронними елементами, оптимізованим контуром охолодження, економічним класом енергоспоживання. Холодна елегантність модних моделей з чорними, білими, «титановими» дверима, мають двометрову висоту і 70 см завширшки. Вгорі дверей змонтована панель керування з РК дисплеєм, за допомогою якого є функція швидкого охолодження, захисту від дитячого втручання, вибір робочої температури, енергозбереження та відсутності господарів. Світлодіодне освітлення надає прекрасне освітлення вмісту холодильника. Ціна холодильників Siemens і якість мають найкращий показник в порівнянні з аналогами, поєднання дизайну з можливостями та експлуатаційними властивостями у цих моделей найвищі. Висувні частини агрегату змонтовані на телескопічних направляючих, що забезпечують швидкий доступ до найбільш віддалених місцях.

Холодильники Siemens — симбіоз краси і фантастичного зручності

Інноваційна система охолодження VitaFresh дозволяє максимально уповільнити реакції розпаду в продуктах харчування з одночасним збереженням вітамінів, зовнішнього вигляду, консистенції і корисних властивостей. Завдяки новій охолоджуючої технології свіжість продуктів збільшується в кілька разів, на відміну від традиційних холодильних установок. Купівля холодильників Siemens позбавить від турбот по очищенню системи. Пристрої мають антибактеріальну функцію, що перешкоджає гниття і розкладання овочів і фруктів. Здатність морозильної камери миттєво охолоджувати поміщені продукти, наприклад гриби або ягоди, дозволяє зберігати в них всі цінні елементи.

Короткий опис статті: холодильник сіменс Холодильники та морозильники Siemens ціни в Росії Переможний шлях компанії Сіменс Корпорація Siemens, одна з провідних світових корпорацій, що входить у лідируючу групу світових компаній, за кількістю холодильник сіменс

Джерело: Холодильники та морозильники Siemens. Ціни в Росії. Купити Холодильник та морозильна камера Siemens

Також ви можете прочитати