Різне

Холодильники Hitachi. Безкоштовна доставка! Салон елітної техніки Hausdorf.

23.09.2015

Холодильники Hitachi:
Холодильники Нitachi. Розбираємося в асортименті і технологіях

Холодильники «Хітачі» – на сьогоднішній день кращі в своєму класі. Розповімо детальніше про переваги та особливості цієї техніки.

Компанія-виробник випускає шість серій, чотири з них: «Side-by-Side», «Big French», «Big2» і «Многодверная» мають велике корисний простір. Самий значний обсяг належить моделі R-A 6200 AMU. Він становить 620 літрів. Основна різниця між серіями – модифікація дверей.

Холодильники «Хітачі» «Side-by-Side» мають розпашній тип дверного упору, кількість камер не обмежується двома, в деяких моделях вона сягає трьох.

«Big French». двері також відкриваються по центру, на відміну від «Side-by-Side» – різна кількість дверей, в даному випадку їх чотири.

Моделі серії «Big2» мають класичний спосіб дверного упору, а «Многодверная» серія говорить сама за себе – для оптимального розташування продуктів, ви можете використовувати всі шість дверей.

Якщо вам потрібен компактний холодильник Hitachi з об’ємом не більш як 400 літрів, вам варто звернути увагу на моделі серій: Solfege і Stylish Line. «Великим братам» ці холодильники поступаються тільки в розмірі, якість виробництва незмінно.

Основна перевага компанії Hitachi полягає в постійній розробці нових функціональних ідей. Система Nano Moisture. З її допомогою морозильні камери Hitachi постійно підтримують оптимальний рівень вологості: при її надлишку система абсорбує частинки води, якщо ж рідини не вистачає – концентрується додаткова волога.

Кілька слів про управлінні: всі моделі оснащені системою електронного контролю: Eco Thermo Sensor дозволяє стежити за температурою холодильника в кожній зоні охолодження.

Якщо говорити про безпеку – холодильник Hitachi R-W 660 FU9X GBK перший з конкуруючих моделей був наділений технологією Nano Titanium після вдалого експерименту впровадили подібні технології в багато моделі. За рахунок спеціального каталізатора, система вбиває шкідливі мікроорганізми і створює антибактеріальний ефект в камерах.

Яку б модель ви не вибрали, купити холодильник Hitachi означає зробити внесок у своє здоров’я. Свіжі і смачні продукти на вашому столі – ось запорука активного та щасливого життя.

Холодильник з винної камерою

Короткий опис статті: холодильники хітачі Холодильники Hitachi в салоні елітної побутової техніки Hausdorf! Холодильники Хітачі — офіційна гарантія та безкоштовна доставка по Москві! холодильники хітачі

Джерело: Холодильники Hitachi. Безкоштовна доставка! Салон елітної техніки Hausdorf. Купити холодильники Hitachi (Хитачи) в інтернет-магазині Хаусдорф

Також ви можете прочитати