Холодильники електролюкс

Холодильники Electrolux

15.09.2015

Холодильник електролюкс: вибір додаткових можливостей

Придбання побутової техніки завжди пов’язане з позитивними емоціями. Після того, як покупець визначається з маркою і моделлю холодильника, він звертає увагу на основні параметри: габарити, об’єм камер і розміри конструкції. Один холодильник електролюкс відгуки отримує за місткість морозильної камери, інший – за мініатюрні розміри. Однак, безсумнівно, кожен зможе підібрати оптимальний варіант для своєї родини серед модельного ряду даного виробника.

Після чіткого визначення основних експлуатаційних і технічних характеристик зазвичай звертають увагу на дизайн, а також інші додаткові можливості. Якщо ви прагнете купити холодильник електролюкс або іншої марки з незвичайними можливостями, сучасний ринок побутової техніки пропонує широкий вибір виробів з оригінальним дизайном, електронним управлінням, вбудованими годинами і навіть(!) телевізором.

Всі додаткові можливості можна розділити на два типу: естетичні та практичні. Як правило, двокамерні холодильники електролюкс оснащені спеціальною функцією, яка зберігає свіжість продуктів. В зоні свіжості можна протягом тривалого часу зберігати зелень, фрукти і овочі, при цьому плоди не втрачають соковитість і корисні властивості. На такий холодильник електролюкс ціна буде вище, однак ця різниці в принципі незначна.

В даний час виробник холодильників електролюкс пропонує великий вибір моделей з антибактеріальним покриттям, електронним і електромеханічним покриттям, різними сигналами і спеціальними індикаторами. Комплектація кожної модифікації також індивідуальна. В одній конструкції, наприклад, є дві підставки, кожна з яких призначена для одного десятка яєць, але кількість полиць менше, ніж в іншої моделі.

До питання комплектації відноситься і кількість компресорів. Сучасний холодильник електролюкс двохкомпресорні відрізняється значною потужністю. У такому агрегаті продукти заморожуються настільки швидко, що не встигають втрачати своїх корисних властивостей.

До естетичних додатковим можливостям відноситься дизайн. Чим він привабливіше і ексклюзивніша, тим дорожче звичайний або вбудований холодильник електролюкс. Стильно і сучасно виглядає конструкція з нержавіючим покриттям, а спеціальна технологія сприяє тому, що навіть при тривалій експлуатації не залишається слідів на поверхні від пальців.

Перш ніж купувати холодильник електролюкс, рекомендується уважно ознайомитися з фото конструкції і повною комплектацією. Адже для одних покупців дуже важливий контейнер для льоду, для інших – спеціальна металева підставка (хвилеподібна полку, кронштейн) для пляшок. Наш каталог холодильників електролюкс дасть вичерпне уявлення про моделі цього виробника і допоможе зробити правильний вибір.

  • Велика побутова техніка
  • Холодильники
  • ELECTROLUX

Холодильники ELECTROLUX

Короткий опис статті: холодильники електролюкс відгуки Купити Холодильники ELECTROLUX (ELECTROLUX) в Києві. Відгуки, доставка, найкращі ціни холодильники електролюкс відгуки, холодильники electrolux велика побутова техніка

Джерело: Холодильники Electrolux

Також ви можете прочитати