Різне

Холодильники для напоїв, відгуки, ціни, характеристики

19.09.2015

Холодильники для напоїв

Зручність та корисність – це дві основні характеристики, які повинні бути присутніми у всій сучасній техніці. Холодильник для напоїв може значно спростити наше життя і допомогти в спекотні літні дні. При його виборі потрібно спочатку поставити мету майбутнього використання, тому що існують абсолютно різні варіанти для торгових точок і для дому.

Характеристики холодильників для напоїв

Якщо Ви хочете придбати таке обладнання для свого магазину, то спочатку потрібно визначитися з габаритами, так як всі інші функції часто практично нічим не відрізняються. Якщо говорити про систему охолодження, то краще звернути увагу на динамічний тип, при якому вентилятори будуть забезпечувати рівномірний розподіл температури по всій камері. Передні дверцята робиться зі скла для того, щоб покупці могли розглянути всі товари всередині. Кліматичний режим зазвичай регулюється зовні в межах від 1 до 10 градусів за Цельсієм. Подібні екземпляри дуже швидко себе окупають і приносять значний прибуток влітку.

Якщо Ви купуєте собі модель для дому, то, безсумнівно, порадує будь-якого різноманітність видів. Не так давно компанія Wunderbarcooler випустила цілий ряд холодильників для пива. Вони можуть вміщати в себе до 6 літрів цього напою і охолоджувати його за пару годин. Існує кілька варіантів такої техніки. Перший з них – це Professional, який розроблено в розрахунку на те, що їм будуть дуже часто користуватися. Саме тому він оснащений потужним компресором. Party може працювати від батарейок, завдяки чому його зручно брати з собою в дорогу і подорожі.

Не зовсім стандартної буде розробка від Miller. Це не звичне в нашому розумінні холодильне обладнання. Їх модель виглядає як ящик, в який просто лід засипається. Сам корпус водонепроникний, тому жодних незручностей під час експлуатації не буде. Нехай така модель і не зовсім звичайна, зате дуже зручна і недорога.

Холодильник з ящиком для пива від компанії LG здатний в рекордно короткий період часу охолодити будь-який напій. Цей відсік отримав назву Blast Chiller і вміщує він або одну пляшку вина, або дві пляшки пива. При активації спеціального режиму внутрішній піддон починає обертатися, що дозволяє досягти максимально рівномірного розподілу температури. Регулюється робота натисненням всього лише однієї кнопки на панелі управління. Охолодження до 5 градусів за Цельсієм відбудеться за 4-5 хвилин.

Ціни на холодильники для напоїв

Вартість подібного устаткування знову ж таки залежить від мети придбання. Варіанти для торгових точок будуть дорожчі, їх ціна починається приблизно від 600 доларів США. Примірники для будинку можна купити трохи дешевше.

Короткий опис статті: холодильники для напоїв Холодильники для напоїв. Каталог товарів з докладними описами, характеристиками моделей, фотографіями і цінами на холодильники для напоїв холодильники для напоїв, відгуки, ціни

Джерело: Холодильники для напоїв — відгуки, ціни, характеристики

Також ви можете прочитати