Холодильники bosch

Холодильники Bosch Знайдіть 21 відмінність

14.10.2015

Холодильники Bosch Знайдіть 21 відміну

Скоро виповнюється рік, як на новому заводі в Росії випускаються холодильники Bosch. «Зроблено в Росії» — чим відрізняються такі моделі? Вже тільки не якістю! Холодильники Bosch, які виробляються в Петербурзі, відповідають найвищим стандартам якості, які пред’являються до продукції марки Bosch. Крім того, вони проходять сертифікацію на відповідність російським стандартам.

Але це не означає, що просто були взяті готові розробки вже наявних моделей і перенесені на новий завод в Петербурзі.

Російські моделі відрізняються тим, що всі вони розроблені з урахуванням наших традицій і російських особливостей використання холодильників. Для цього Bosch провів ретельне дослідження в широких масштабах.

Чим повинні відрізнятися холодильники для росіян?

Досліджуючи питання, Bosch цікавився, наприклад, які продукти ми зазвичай купуємо запас і в яких кількостях? Яку частину їх ми купуємо в замороженому вигляді для зберігання, і багато продуктів ми заморожуємо самі, наприклад, в сезон заготовок? Від цього залежить бажане співвідношення обсягів холодильної і морозильної камер.

А ось ще важлива відмінність наших переваг. У європейців і американців не прийнято готувати про запас, наприклад, перші страви і тримати їх у холодильнику в каструлях. Там в холодильниках взагалі не побачити каструль. А у нас це звична справа. Отже, потрібно збільшений об’єм холодильної камери і полиці, на яких можна розмістити каструлі, сковороди, жаровні.

Або ось така подробиця. На Заході в раціоні використовується мінімум яєць, тому контейнери для них в холодильнику мають від 6 до 10 клітинок. Нашому споживачеві цього мало! Те, що не помістилося в комірках, що зберігається в коробках на полиці. Але ж це незручно!

На Заході у великих кількостях купують і зберігають заморожені овочі, рибне філе, морепродукти, заморожену піцу. Але буде екзотикою для них — вмістити в морозильну камеру тушку поросяти або, наприклад, для жителів Далекого Сходу, — величезного тихоокеанського краба. А для нас — нормально. І так далі…

Чисто російські рішення

Ретельне вивчення питання показало, що більшість росіян воліють великі обсяги холодильної і морозильної камер. Багато хто з нас воліють закуповувати продукти рідко, але багато, відразу на тиждень. Крім сім’ї — обов’язковий розрахунок на гостей, гостинність у нас в крові.

Тому в Петербурзі випускаються холодильники, одні з найбільших за розмірами серед холодильників енергоефективності класу «А». Про значення енергоефективності ми поговоримо пізніше. Зараз поясню лише, що при збільшеному корисному об’ємі російські холодильники Bosch витрачають електроенергію досить економно. Ці холодильники мають корисний об’єм до 348 літрів.

Зверніть увагу, як багато турботи про російському споживачеві — компонування внутрішнього простору холодильника і в кожному аксесуар.

Ось, наприклад, полиця для зберігання пляшок. Пляшки з мінеральною та питною водою, соками та іншими напоями зазвичай розміщуються внизу на внутрішній стороні дверцят. Причому тут спеціальний фіксатор міцно утримує пляшки у вертикальному положенні. Він не тільки не дозволяє їм перекинутися при різкому відкриванні дверцят, але не дозволить їм деренчати, стикаючись один з одним.

Але тут є ще додаткова полиця для пляшок, яка кріпиться під однією з полиць в холодильній камері. Вона забезпечує додаткове місце в тому випадку, якщо всі пляшки не помістилися на призначеній для них полиці на внутрішній стороні дверей холодильного відділення.

На додатковому полиці пляшки зберігаються в горизонтальному положенні. Це не тільки дозволяє виграти місце в холодильній камері, але і є кращим для зберігання вин. На час, коли полку не використовується, її можна зняти, і тоді на скляній полиці холодильної камери помістяться більш габаритні ємності з продуктами.

А ось відмінне рішення для зберігання великої кількості яєць. Крім звичайних підставок на дверцятах холодильної камери, для російських холодильників Bosch розроблено оригінальний місткий контейнер для яєць.

Турбота про російському споживача проявляється і в тому, що в центрі контейнера є зручна пластмасова ручка, щоб легко виймати та ставити контейнер.

Встигну ще тут розповісти про особливості морозильного відділення в російських холодильниках Bosch. По-перше, три висувних бокси — прозорі, і відразу можна бачити, в якому боксі які продукти. Красиво, зручно, а крім того — заощаджується час, не доводиться довго тримати дверцята морозильника відкритою. І отже, економиться енергія.

По-друге, в російських холодильниках Bosch зроблений новий підхід до організації внутрішнього простору морозильної камери. Якщо раніше можливості зберігання обмежував розмір стандартних висувних боксів, то тут бокси виймаються — і у вашому розпорядженні дві просторі скляні полиці. А можна вийняти і полиці, і тоді в морозильному відділенні може розміститися, наприклад, ціла тушка порося або красень — величезний тихоокеанський краб.

Поради дня

Зазвичай жирні і солоні продукти з великою кількістю приправ мають більш короткий термін зберігання, ніж пісні продукти без приправ. Врахуйте це і соліть і приправляйте страви тільки перед подачею на стіл.

Щоб заморожені продукти в потрібний момент швидше размораживались, зберігайте їх в морозильнику розподіленими на невеликі порції.

Упаковуйте заморожувати продукти в плоскі упаковки, тоді вони швидше і заморожуються, і розморожуються.

Продукти, що поміщаються в морозильник для заморожування, не повинні стикатися з вже замороженими.

джерело статті www.bosch-bt.ru

При виборі дверей. Ущільнювач

Ущільнювачі дверей і ущільнювачі для вікон зберігають тепло, запобігають протяги і обмежують поширення запахів. Ущільнювач служить амортизатором при закриванні дверей, збільшує термін її служби і значно знижує шум при різкому бавовні.

Якщо штукатурка відстала, але не впала, її можна зміцнити. Треба просвердлити пласт і спринцівкою залити в порожнину клей, потім покласти шматок фанери і обережно піджати штукатурку за допомогою стійки і клину.


Пояс для інструменту (10 кишень)

Виготовлені з натуральної шкіри, 3 підвіски.

Призначені для розміщення і перенесення ручного інструменту і кріплення при виконанні монтажних робіт.


Щітка-кмітливість для снігу зі скребком 550 мм

Корпус щітки виготовлений з ударопрочной пластмаси. Ручка спеціальної форми, додатково оснащена скребком для льоду. Щетина середньої жорсткості.

Ціна: 82 руб.


Штанга для штор у ванну кімнату, 110х200 см, хромована

Діаметр 25 мм

Виготовлено з алюмінію.

Довжина від 110 см до 200 см

Покриття: хромоване.


Саморізи по дереву (4,8×150 мм, ТФ-0)


Індивідуальна серветка «Лайм», 43×28 см

Короткий опис статті: холодильники bosch поради корисні, шопссс купити, де купити, як купити. холодильники bosch знайдіть 21 відміну, поради, корисні, купити, продати, товар, магазин

Джерело: Холодильники Bosch Знайдіть 21 відміну

Також ви можете прочитати