Холодильники bosch

Холодильники Bosch (Бош). Інтернет-магазин Элмаг в Харкові пропонує

14.09.2015

Холодильники Bosch
Холодильники німецького бренду Bosch в Харкові

Торгова марка Bosch добре зарекомендувала себе на ринку побутової техніки не тільки України, але і всього світу. Німецький бренд з’явився в 1886 році. Сьогодні він представляє групу компаній, які займаються випуском побутових і виробничих приладів. Своє ім’я фірма отримала від засновника ? інженера і підприємця Роберта Боша.

Девіз бренду — «Розроблено для життя» ? підкреслює спрямованість діяльності компанії. Фірма займається випуском побутової техніки, від кухонних комбайнів до холодильників. Головна мета ? полегшити життя сучасної людини за допомогою побутових приладів.

Одним з ключових напрямків роботи Бош є випуск холодильників і морозильних камер. Виробничі потужності торгової марки розташовані в Німеччині, Іспанії, Туреччині, Китаї і Росії.

Переваги холодильників Бош (Bosch):

    2 роки офіційної гарантії виробника; німецька якість продукції; прийнятна ціна; широкий модельний ряд.

У каталозі компанії представлені холодильники з декількома типами заморожування та розморожування, що виділяє техніку цієї торгової марки серед безлічі інших. Ціновий діапазон на продукцію Бош (Bosch) варіюється від бюджетного до преміум-класу. Цей бренд завжди йде в ногу з технологіями, тому моделі холодильників мають системи охолодження крапельного типу або системи No frost.

В асортименті компанії представлені однокамерні, двокамерні моделі та холодильники-шафи. Також можна купити холодильник Бош з морозилкою, розташованої знизу або дводверний варіант (Side-by-Side). Ще однією важливою перевагою є факт, що компанія виготовляє і продає автономні морозильні камери.

Особливою популярністю серед українських покупців користуються однокамерні холодильники Бош. Вони мають безліч варіантів типорозмірів, що особливо важливо для власників маленьких кухонь. Унікальною є серія холодильників Color Glass Edition. Її представники мають різні колірні варіанти оформлення і дисплеї з сенсорним управлінням.

Купити холодильники Bosch в Харкові

Інтернет-магазин «Элмаг» пропонує величезний асортимент холодильників компанії Бош за доступними цінами. На нашому сайті вас чекають кращі моделі для охолодження та заморожування. У нас обов’язково знайдеться оптимальний для вас варіант за заданим габаритам, обсягом і функціональним параметрам!

Магазин «Элмаг» забезпечує вас:

    безкоштовною доставкою товарів по Харкову; можливістю занесення покупок в будинок; свободою від передоплат; можливістю купівлі в кредит.

Крім холодильників компанії Bosch, у нашому маркеті представлено понад 7000 одиниць побутової техніки. У нас ви знайдете будь-який прилад, необхідний для вашого комфорту!

Короткий опис статті: холодильники бош Холодильники Bosch Холодильники німецького бренду Bosch в Харкові Торгова марка Bosch добре зарекомендувала себе на ринку побутової техніки не тільки України, але і всього світу. Німецький бренд холодильники бош

Джерело: Холодильники Bosch (Бош). Інтернет-магазин Элмаг в Харкові пропонує вигідно придбати холодильник Bosch

Також ви можете прочитати