Холодильники атлант

Холодильники атлант, постійно пищить сигнал, З миру по нитці.

14.09.2015


Холодильники атлант — постійно пищить сигнал

Холодильник «Атлант» і постійний писк сигналу

Якщо у вас холодильник «Атлант» і в один прекрасний момент ви почули постійний писк навіть при закритій двері — я підкажу що потрібно робити (сьогодні сам зіткнувся з такою проблемою).

Отже, в справному стані звуковий сигнал включається, якщо двері відчинені більше 30 секунд. Роботою звукового сигналу, так само як і включенням освітлення в холодильній камері «завідує» герконовый вимикач ВМ-4,8 (KM-4,8) в парі з магнітом (ця зв’язка так само управляє світлом в холодильній камері). Геркон розташований під верхньою кришкою холодильника, а магніт в дверке холодильної камери. Сама «пищалка», видає звуковий сигнал, вбудована в модуль індикації холодильника.

При виході з ладу герконового вимикача можлива ситуація, коли сигнал пищить постійно. Зазвичай при цьому постійно включений світло в холодильній камері. Інші можливі ситуації – сигнал не пищить взагалі, світло в холодильнику не горить взагалі.

Якщо «пищалка/світло» то працює, то ні, швидше за все причина в неправильному положенні магніту або самого вимикача.

Можливі такі випадки, пов’язані з поломкою герконового вимикача:

  • Холодильник подає звуковий сигнал навіть при закритих дверях;
  • Холодильник не подає звукового сигналу взагалі;
  • Освітлення в холодильнику не працює;
  • Освітлення в холодильнику включено навіть при закритих дверях.

Вищеперелічені дефекти можуть зустрічатися як окремо, так і разом.

Поломка часто супроводжується запахом горілої пластмаси з-за кришки холодильника.

До того, як замініть вимикач, можна тимчасово відключити від нього контакти. Наприклад, це потрібно, якщо постійний писк сигналу дратує. Слід врахувати, що разом зі звуком пропаде і світло в холодильнику, якщо він ще не зник.

На роботу холодильника вихід з ладу вимикача впливає тільки у випадку, якщо освітлення в холодильнику не відключається при закритті дверей. Звичайно буде нагрів камери від лампочки і температурний режим буде порушений.

Можна викликати майстра, а можна взяти в руки викрутку і зробити все самостійно. Для цього відвертаємо 2 шурупа (видно при відкритті верхньої двері холодильника), зняти «маски» (передню частину даху) потягнувши її на себе. Зліва розташований прямокутний блочок трохи менше сірникової коробки (див. фото), з двома контактами. Ці контакти потрібно від’єднати і постійний сигнал припиниться (але пропаде і освітлення в холодильній камері).

за Причиною непрацездатності вимикача ВМ-4,8 є потужний польовий транзистор N50B. Згораючи, він нагрівається до такої міри, що проплавляет пластмасовий корпус вимикача (звідси запах гару). При заміні цього транзистора працездатність відновлюється.

ця Поломка зустрічається досить часто, можливо в зв’язку з цим новітні моделі холодильників знову стали випускатися з механічними вимикачами.

А це фото того самого герконового вимикача (видно місце, де прогоріла пластмаса)

Короткий опис статті: холодильники атлант Холодильники атлант — постійно пищить сигнал Скарбничка досвіду писк сигналу, ремонт, своїми руками, холодильник атлант, холодильники атлант, постійно пищить сигнал, тольятті, самарська область, новини, біотуалет, туалетна кабіна, форум, з миру по нитці, відео, гумор, новини, законодавство, літопис, історія, поради, сім’я, веди, левашов, податки, сайти, joomla, вуличні ворота, секційні, гаражні, ролети

Джерело: Холодильники атлант — постійно пищить сигнал — З миру по нитці. Форум

Також ви можете прочитати