Вбудовувані холодильники

Холодильник з льодогенератором

11.10.2015

Холодильник з льодогенератором — два в одному


Раніше ми вже писали, що для виробництва кубиків льоду в домашніх умовах зручно використовувати спеціальні прилади — льодогенератори для дому. Величезна конкуренція на ринку побутової техніки та все зростаючі вимоги сучасної людини змушують виробників удосконалювати свою продукцію. З’являються нові функції, спрощується управління. Спостерігається тенденція до об’єднання функціональних можливостей різних видів техніки в одному приладі. Так з’явився холодильник з льодогенератором.

Побутовий холодильник з льодогенератором

Що це таке? Це вбудована система роздачі льоду, крижаної крихти і охолодженої води. Продуктивність «домашніх» моделей близько 4 кг льоду на добу.

Як це працює? Відфільтрована вода надходить у форму для освіти кубиків, де відбувається замерзання. Готові крижані шматочки відправляються в бункер-накопичувач. Якщо є функція освіти крихти (Crushed ice), то кубики льоду розмелюються вбудованої млином.

Холодильник Samsung RSH7UNPN з льодогенератором

Варіанти виконання

Деякі холодильники з льодогенератором вимагають підключення до водопроводу для подачі води, інші працюють за спрощеною системою.

Льодогенератор з роздатковим пристроєм


Такі моделі знаходяться в середньому і високому ціновому діапазоні. Найбільш дорогі холодильники американського (Amana, Viking, Electric, Frigidaire, Northland, General, Maytag) і європейського (Bosch, Siemens, AEG, Kuppersbusch, Gaggenau, Liebherr) виробництва. В середньому ціновому діапазоні розмістилися корейські моделі Daewoo, Samsung і LG. Щоб отримати лід або охолоджену чисту воду, необхідно натиснути склянкою на кнопку у вбудованому в дверцят роздавальному пристрої. Холодильник відкривати не потрібно. Подача води здійснюється з водопроводу або бутлі великої ємності з очищеною водою.

Спрощені льодогенератори


Такі прилади не вимагають підключення до водопроводу і працюють в напівавтоматичному режимі. Це моделі китайського і японського виробництва (Haier, Sharp і Toshiba). Їх робота побудована наступним чином:

  • очищену воду заливають у спеціальний бачок в холодильній камері;
  • через трубку вода надходить у льодогенератор в низькотемпературній камері;
  • через годину — півтора ледоформа автоматично перевертається;
  • кубики льоду потрапляють в бункер.

Чим відрізняється вбудовуваний холодильник з льодогенератором:

  • По-перше, розмірами. Як правило, вони вже стоять окремо аналогів.
  • По-друге, меблевими навішеннями на дверях (дверцята повинна добре відкриватися навіть при щільному приляганні до стінок шаф).
  • -третє, наявністю кріпильних елементів для декоративної панелі.
  • -четверте, більш високою економічністю (вимушена міра по забезпеченню підвищеною теплоізоляцією).

Споживчі характеристики вбудованих і звичайних холодильників ідентичні.

Підключення холодильника з льдогенератором

Для очищення води на задній стінці холодильника кріпиться фільтраційна колба зі змінним картриджем (вистачає на півроку — рік). Додатково можна поставити фільтр в загальну систему водопостачання. У водопровідну трубу, що подає холодну воду в квартиру, врізається кран. За допомогою перехідників до нього приєднують мідний або пластиковий шланг, який веде у вбудований фільтр холодильника.

Треба розуміти, що установку і підключення холодильника з функцією генерації льоду краще довірити професіоналам. Ну і, звичайно, не треба нагадувати, що поруч не повинно бути ніяких нагрівальних приладів.

Як ви вважаєте, чи варто купувати такий холодильник або краще просто купити окремо льодогенератор для дому ?

Реклама холодильника LG Art Fresh III з льодогенератором

Короткий опис статті: холодильник с льодогенератором Щоб заморозити кубики льоду будинку, не обов’язково купувати генератор льоду. Такою функцією володіють холодильники з льодогенератором. Бувають звичайні і вбудовувані холодильники, деякі вимагають підключення до водопроводу. холодильник з льодогенератором, вбудовуваний холодильник з льодогенератором

Джерело: Холодильник з льодогенератором

Також ви можете прочитати