Холодильники bosch

Холодильник сильно морозить, холодильник переморожує? Поради майстра

12.10.2015

Льодовиковий період: якщо холодильник переморожує

Головна задача холодильника — охолоджувати, зберігаючи тим самим свіжість продуктів. Однак усе має бути в міру. Адже якщо холодильна камера раптом вирішить морозити сильніше, ніж це необхідно, результат буде діаметрально протилежним: від надмірного холоду продукти замерзнуть і стануть непридатними для вживання в їжу. Якщо замість свіжих помідорів ви раптом виявили томати-льодинки або щось інше перетворилося у сніжне статуя — час бити на сполох!

Оптимальна температура в холодильному відділенні становить +5 градусів за Цельсієм. Трохи нижча вона може бути у відділенні «нульової зони». Цього цілком достатньо щоб продукти відчували себе відмінно. Але іноді буває, що в холодильнику наступає льодовиковий період. Чому таке могло статися — будемо розбиратися в цій статті.

Холодильник сильно морозить: що перевірити в першу чергу?

Як би банально це не було — спочатку перевірте всі налаштування. У механічних холодильниках оптимальне положення регулятора температури знаходиться між значеннями 2 і 3,5. Навіть якщо стоїть спека, не варто викручувати регулятор на максимум: справний холодильник впорається і в умовах літа зі своїми обов’язками, а ось надмірне навантаження може навпаки найкоротшим шляхом привести до поломки агрегату. Для електронних моделей температура вибирається в градусах: встановлюємо значення 4-6 °C.

Перевірка показала, що все в нормі, але холодильник так само морозить надто сильно? Отже, виникла якась несправність.

Найбільш часті причини того, чому переморожує холодильник

До надмірно старанній роботі холодильної камери може привести ряд поломок — як досить простих, які легко усунути самостійно, так і вельми замудреных — ліквідувати які під силу тільки професійному майстру. Нижче наведено перелік найбільш поширених неполадок та їх ознаки.

Короткий опис статті: холодильники bosch Ваш холодильник сильно морозить? Дізнайтеся причини і список ймовірних поломок, а також скористайтеся порадами майстра по ремонту холодильників в ситуації, коли холодильник переморожує. Телефонуйте нам (495)215-14-41 холодильник переморожує, сильно морозить холодильник, чому сильно морозить холодильник

Джерело: Холодильник сильно морозить, холодильник переморожує? Поради майстра

Також ви можете прочитати