Холодильник сіменс

Холодильник SIEMENS купити

15.09.2015

Холодильник SIEMENS

Елегантний дизайн, надійність конструкцій, якість, перевірена часом… Всі ці рекламні штампи давно увійшли в стандартний набір характеристик сучасної побутової техніки. Пропонуємо вашій увазі холодильники SIEMENS, здатні дійсно зробити ваше життя краще.

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з технічними характеристиками різних моделей і вибрати для себе найкращу. Пошуковий сервіс сайту допоможе вам відсортувати продукцію за найменуванням і за вартістю.

Холодильник SIEMENS пропонує систему «розумного» охолодження і заморожування. Ці інноваційні технології, максимально подовжують свіжість продуктів, вже встигли оцінити багато споживачі в Мінську та інших містах Білорусі.

Режим суперохолоджування і супер заморожування:

— Суперохолодження: тимчасове (на 6 годин) зниження температури в холодильній камері до +2 °С при вступі туди свіжих продуктів. Режим запобігає небажаному підвищення температури вже охолоджених продуктів.

— Суперзамораживание: зниження температури в морозильній камері, що зводить до мінімуму вплив загального підвищення температури при надходженні великої кількості незаморожених продуктів. Включається вручну.

Холодильник SIEMENS який економить ваші гроші

Процесори з класом споживання електроенергії «А» — добре, але «А+» — ще краще! Тепер в Мінську ви зможете придбати ще більш економічний холодильник SIEMENS, споживає на 23 % електроенергії менше, ніж раніше. А це означає, що, піклуючись про довкілля, ви зменшуєте свої витрати на комунальні послуги.

Попурі з достоїнств

Особливістю холодильників SIEMENS є продуманість кожної найменшої деталі. Ось чому ця техніка має багато переваг:

— система airFreshFilter, усуває неприємні запахи;

— великі бокси для зберігання великих продуктів,

— безступінчате регулювання полиць по висоті;

— яскраве внутрішнє освітлення;

— полка для безпечного зберігання пляшок;

— техніка розморожування noFrost;

— електронне управління і т. д.

Як отримати Холодильник SIEMENS собі на кухню?

Короткий опис статті: холодильник сіменс Холодильник SIEMENS – це не просто побутова техніка. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує в житті якість і свіжість ідей. У нашому каталозі ви знайдете те, що так довго шукали. холодильник сіменс, холодильник siemens

Джерело: Холодильник SIEMENS купити

Також ви можете прочитати