Холодильник атлант

Холодильник працює постійно, компресор не зупиняється. У чому причина? робота, безперервно, час, роботи, мотор, компресор, холодильник, скільки, зупинка, безупинно.

11.10.2015

Холодильник працює постійно, компресор не зупиняється. У чому причина?

Last Update date. 2015.07.27

Опис

Часто у користувачів викликає занепокоєння тривала робота компресора холодильника. Компресор не відключається або працює практично без відключень. При цьому, між відключенням компресора і його повторним включенням проходить мінімальний час.

Фактори впливають на тривалість роботи компресора:

Компресор захищений від перегріву термоплавким реле, тому може працювати без відключень тривалий час. Тривалість роботи компресора не заявляється в інструкції користувача, оскільки на неї впливають ряд факторів:

• температура в приміщенні, де встановлений холодильник;

• встановлена температура для холодильної і морозильної камери;

• правильна установка холодильника (дотримання необхідних відступів вільного простору ззаду, з боків і зверху холодильника);

• частота і тривалість відкриття дверей в процесі експлуатації холодильника.

Тривала робота при першому включенні:

Спочатку слід звернути увагу на те, що якщо мова йде про першому включенні нового холодильника, а також включення холодильника після тривалої разромозки, то компресор може і, найімовірніше, буде працювати протягом декількох годин (або навіть протягом дня) без зупинок. Це пояснюється тим, що потрібен тривалий час для того, щоб холодильник набрав і вирівняв задану температуру.

Тому, при першому включенні холодильника тривала і безперервна робота компресора не повинна викликати ваших побоювань.

Тривала робота в процесі експлуатації:

Якщо Ваш холодильник знаходиться в експлуатації вже тривалий час (наприклад, рік або більше), і ви помітили, що компресор перестав відключатися або став відключатися значно рідше і / або на занадто короткий час, то в даній ситуації спочатку рекомендуємо провести разморозку холодильника, відключивши його від мережі на добу (24 години) і попередньо звільнивши обидві камери від продуктів, дверцята залишити відкритими. Після проведення розморожування спостерігайте за роботою холодильника.

Компресори інверторного типу і «звичайні»:

[01] «Звичайні» інвенторні компресори в холодильниках періодично відключаються. У середньому, співвідношення часу безперервної роботи компресора і знаходження його у вимкненому стані відповідає пропорції 1. 1. Точний часовий діапазон, на жаль, не визначений.

[02] Для роботи інверторного компресора холодильника, а також для знаходження його у вимкненому стані не передбачено часових меж. Компресор холодильника працює стільки часу, скільки йому потрібно для того, щоб набрати необхідну температуру в камерах, і після набору температури він може працювати на малих обертах практично постійно, підтримуючи задану температуру в камерах, при цьому мінімально споживаючи електроенергію. Тому, час роботи/простою компресора холодильників з інверторним компресором може варіюватися в дуже широкому часовому діапазоні.

Перевірка компресора:

Перевірити роботу компресора можна, збільшивши температуру в камерах. Якщо буде встановлена більш висока температура (тобто більше «теплий» режим), то компресор холодильника відключиться швидше.

Важливо!

При виникненні несправності компресора, камери холодильника охолоджуватися не будуть, і бічні стінки (з зовнішньої сторони) найвірогідніше, будуть холодними.-

У тому випадку, якщо дані рекомендації не вирішували питання або Ви сумніваєтеся в коректності роботи холодильника, то оформити заявку на виїзд спеціаліста для ремонту великогабаритної техніки Самсунг, у тому числі холодильників, Ви можете за допомогою служби Кібер сервісу.

Короткий опис статті: холодильник атлант Холодильник працює постійно, компресор не зупиняється. У чому причина? Last Update date. 2015.07.27 Опис Часто у користувачів викликає занепокоєння тривала робота холодильник атлант

Джерело: Холодильник працює постійно, компресор не зупиняється. У чому причина? робота, безперервно, час, роботи, мотор, компресор, холодильник, скільки, зупинка, безупинно.

Також ви можете прочитати