Різне

Холодильник Ока

29.09.2015

Блог майстра по ремонту холодильників
Холодильник Ока


Ока – це марка радянських і російських холодильників, історія яких почалася в далеких 50-их роках. У той час купівля холодильника вважалася розкішшю, при тому що модельний ряд складався всього з двох моделей холодильник Ока 3м і 6м, які збереглися і до наших днів.

З тих часів багато води витекло, холодильник сьогодні може дозволити собі будь-яка людина, а вибір настільки різноманітний, що в окремих торгових залах може розташовуватися більш 100 різних моделей від різних виробників. Але давайте повернемося до наших холодильниках Ока, тим більше що вони до цих пір справно працюють у багатьох старих квартирах.

Холодильник ОКА 6М – старший брат двох моделей, що володіє пристойним обсягом у 300 літрів і габаритами 145 х 69 х 61 див. Холодильник оснащений окремою секцією для овочів і фруктів, а також дверцятами з полицями для яєць і молока, яку до того ж можна перенавісити. На дверцятах є спеціальна секція для напоїв — не найкорисніша функція, якої ніхто ніколи не користувався.

Холодильник ОКА 3М – володіє меншими габаритами і меншим обсягом 200 літрів холодильник. Має дві камери і відділення для фруктів і овочів. Незважаючи на менші розміри його складно віднести до компактних моделей, т. к. єдина характеристика, за якою він менше ніж 6М це висота.

В даний час торгова марка «Ока», що належить підприємству «Ока-Холод», що перейшло до неї на початку 2000-их років від Муромського машинобудівного заводу. Після зміни власника на виробництві Ока пройшла глибока реконструкція за допомогою компанії ПОВІКУ, і був налагоджений випуск нового модельного ряду холодильників ОКА. У компанії були високі цілі – скласти через 10 років конкуренцію провідним російським виробникам. На жаль, ці плани здійснилися лише частково, холодильники Ока слабо представлені в регіонах і не користуються великим попитом, незважаючи на низькі ціни і в цілому негідну якість продукції.

Короткий опис статті: холодильник ока Ока – це марка радянських і російських холодильників, історія яких почалася в далеких 50-их роках. У той час купівля холодильника вважалася розкішшю, при холодильник ока

Джерело: Холодильник Ока

Також ви можете прочитати