Холодильники норд

ХОЛОДИЛЬНИК «NORD-214-1. КШД-280

18.10.2015

Ремонт холодильників
ХОЛОДИЛЬНИК «NORD-214-1» КШД-280/45

Холодильник двокамерний, призначений для заморожування і зберігання харчових продуктів, а також для приготування для харчового льоду (рис. 1, а, 6, в).

Електричні схеми наведено на рис. 1, р.

Холодильник при підготовці до роботи встановлюють з невеликим нахилом назад (8. 10 мм) для самовільного закривання дверей з допомогою регулювальних опор. У холодильнику застосовані вбудовані ручки.

В процесі експлуатації холодильника при утворенні на внутрішніх стінках, а також на рамці морозильної камери незначного снігового покриву, що перешкоджає щільному закриванню дверей, його видаляють за допомогою лопатки в будь-який час, не поєднуючи це з відтаванням морозильної камери.

Якщо утворився щільний сніговий покрив товщиною більше 3 мм (визначається візуально) і його не можна видалити лопаткою, холодильник відтають. Морозильну камеру рекомендується розморожувати з профілактичною метою не рідше одного разу в два — три місяці. Розморожування морозильної камери проводять в наступному порядку:

відключають холодильник від електромережі, залишивши відкритими двері морозильної камери;

виймають з морозильної камери продукти, загортають їх у кілька шарів щільного паперу і розміщують на полицях холодильної камери;

виймають пробку зливного отвору, встановивши навпроти на верхній полиці холодильної камери бак або будь-який інший посудину місткістю не менше 2 л В цілях запобігання засмічення системи відводу талої води відходами недбало упакованих продуктів або відходами упаковки в холодильнику є запобіжна решітка, яку систематично у міру засмічення, а також у процесі кожної прибирання необхідно очищати. Перед очищенням запобіжну решітку знімають, незначним зусиллям повернувши її на себе.

Після відтавання воду з бака зливають, встановлюють заглушку і пробку на місце (до відмови) і проводять прибирання холодильника.

У верхній частині холодильника розташована морозильна камера (МК), а в нижній — холодильна камера (ГК), відокремлювана від морозильної камери теплоізоляційним огорожею, виконаним із пінополіуретану.

Сніговий покрив з випарника, розміщеного на задній стінці холодильної камери, оттаивается автоматично з допомогою електронагрівача в період зупинки компресора. Під час відтавання випарника утворилася вода з водовідведення 1 (рис.1, б) зливається в посудину 5 для талої води, розташований на верхній кришці компресора, або в ємність для талої води 9 (див. рис.1, а), розташований внизу шафи.

На бічній стінці холодильної камери розташований блок приладів, в якому розміщені терморегулятор ТАМ-133-1-1 лампочка і вимикач освітлення камери (див. рис. 1,в). Для додаткового охолодження масла передбачено спеціальний пристрій. Середня температура в холодильній камері 5 °С.

Бажаний температурний режим в холодильній камері встановлюється шляхом повороту ручки терморегулятора 2 за годинниковою стрілкою до суміщення обраного ділення з нерухомим покажчиком 3. Поділ 7 відповідає найбільш високій температурі в камері, поділ 8 — найнижчою. При цьому забезпечується плавне регулювання режиму. На плавне регулювання режиму вказує символ, нанесений на ручку терморегулятора.

Холодильник забезпечений електронагрівачем поперечки.

Температура в морозильній камері підтримується автоматично на рівні -18 °С і нижче. Термін зберігання харчових продуктів у замороженому стані вказано на піктограмі, зображеної на внутрішній стороні дверей морозильної камери. Добова норма заморожування харчових продуктів не менше 3 кг.

Холодильник може бути виконаний за ступенем захисту від ураження електричним струмом класу 0 (без заземлюючого проводу) або класу 1 (з заземлюючим проводом).

Двокамерні холодильники «Nord-233», «Nord-232», «Nord — 240-3», «Nord-320», «Nord-239» мають аналогічний пристрій і відрізняються загальним обсягом і об’ємом морозильної камери (наприклад, холодильник «Nord-239» має об’єм морозильної камери 100 дм. розташованої у верхній частині холодильника, «Nord — 240-3» — 90 дм3, «Nord-232» — 65 дм3, «Nord-233» — 65 дм3).

У морозильних камерах підтримується середня температура -18 °С у холодильних камерах — 5 °С. Холодильник «Nord-240-3» має годинник-таймер, що створює додаткову зручність при його експлуатації. У холодильнику передбачені елементи комфортності, характерні для однокамерних холодильників.

Цікава стаття? Поділіться нею з іншими:

Короткий опис статті: холодильники норд ХОЛОДИЛЬНИК «NORD-214-1» КШД-280/45. Електрична схема, Опис.Ремонт холодильників. холодильник «nord-214-1» кшд-280/45.електрична схема, опис.ремонт. холодильник.пристрій, домодєдово, михнево, ступіно і барыбино; домодєдовському, подільському, раменському, ступінскій районі.

Джерело: ХОЛОДИЛЬНИК «NORD-214-1» КШД-280

Також ви можете прочитати