Холодильник індезіт

Холодильник Індезіт, несправності, інструкція з ремонту

14.09.2015

Несправності і ремонт холодильників Індезіт
Несправності холодильників Indesit

Не охолоджує холодильна камера Індезіт No Frost

 • Найбільш частою несправністю холодильників Indesit холодильна камера не охолоджує, цей дефект більше притаманний агрегатів з системою охолодження NoFrost. Причиною відсутності охолодження холодильної камери є перекриття каналів подачі і повернення повітря сніговою шубою.
 • Другий причиною того, що в холодильнику Індезіт двокамерному не охолоджується холодильна камера — нещільне прилягання силіконової прокладки на повітряній заслінці холодильної камери. При цьому вентилятор може працювати з підвищеним рівнем шуму.
 • Таке може з’являтися і при вступі в камеру теплого повітря з-за нещільного прилягання ущільнювача дверей МК або ГК. Метод усунення цієї несправності — розігрів і випрямлення гумки ущільнювача за допомогою фена.
 • Відсутність охолодження, пов’язане з витоком по контуру обігріву. Якщо точно визначено, що витік фреону сталася в контурі обігріву холодильника, виконується установкf нової трубки обігріву на перекладину між камерами холодильника.

Інструкція з визначення несправностей і ремонту холодильників Indesit no frost з дефектом «немає охолодження хк»: [файл 630Kb завантажити ]

Можливий пошук поломок своїми руками

Після тривалої експлуатації може спостерігатися такий дефект, як тріщини пластику на стінки випарника і бічних стінках холодильника. У таких ситуаціях можливий лагодження поверхні пластику за допомогою силікону. В сервісних організаціях для усунення поломки застосовується ремонтний полістирольний. наклеюється на поверхню стінки з тріщинами.

Скупчення льоду в морозильній камері може статися з — за засмічення дренажної системи або несправності нагрівача піддону випарника. В першому випадку необхідно просто розморозити і прочистити злив, як це написано в інструкції з експлуатації, щоб усунути другу несправність, знадобиться виклик майстра.

Якщо при відкриванні морозильної камери холодильника Індезіт NF не відбувається відключення вентилятора — несправний вимикач або заклинювання його штока. Збільшення шуму при роботі вентилятора мк найчастіше відбувається при зносі втулок.

Заміна терморегулятора в двокамерному холодильнику Індезіт також можлива своїми руками.

Роботи, вироблені в сервісних майстерень

Усунення поломок вдома не завжди можливо, і доводиться відправляти виріб в сервісний центр.

Найбільш трудомісткий процес знаходження і усунення несправності буває у випадку, якщо холодильник працює, але не морозить. Причиною цьому майже завжди є витік фреону із системи.

Складний ремонт двокамерних холодильників Індезіт буде проведено при виникненні витоку в запененной частині шафи. При цьому належить демонтаж запененной частині шафи з перепайкой локринговых з’єднань.

Заміна компресора також відноситься до цієї категорії.

Доступна документація та інструкції

 • Загальне керівництво по усуненню несправностей холодильників Індезіт. У документі наведено способи «лікування» холодильників Стінол і Індезіт, рекомендації по заміні запчастин і комплектуючих. Дані докладні дані по застосовуються у виробах компресорів і терморегуляторам, а також інша інформація з пошуку та усунення несправностей в холодильниках Indesit і Stinol.

[ruk_indesit.rar 790Kb завантажити ]

 • Інструкція по ремонту холодильників Індезіт з тріщинами на задній стінці [t_indesit.rar 280Kb завантажити ]
 • Керівництво по холодильниках Індезіт з дефектом «витік фреону в контурі обігріву»
  [utechka_po_conturu.rar 820Kb завантажити ]
 • Документація по усуненню витоку в запененной частині шафи

  Ми не рекомендуємо виконувати такий ремонт складної побутової техніки, як холодильники Індезіт, своїми руками. Довірте це фахівцям сервісної служби!

  Короткий опис статті: холодильники індезіт відгуки Ремонт холодильників Індезіт всоими руками на дому можливий в більшості випадків. Для цього дізнаємося, які у холодильники індезіт несправності найчастіше бувають, і як вони усуваються холодильники індезіт відгуки, ремонт несправності холодильника індезіт indesit своїми руками на дому в майстерні витік фреону заміна компресора не охолоджує холодильна камера

  Джерело: Холодильник Індезіт — несправності, інструкція з ремонту

 • Також ви можете прочитати