Холодильник індезіт

Холодильник Indesit (індезіт) погано морозить

28.09.2015

зустрічаються слід виділити:

  1. Пошкодження або знос ущільнювача.
  2. Витік фреону.
  3. Вихід з ладу терморегулятора.
  4. Порушення роботи мотора-компресора.

Ущільнювач. Він повинен бути еластичним, щільно прилягати до холодильника і не пропускати тепле повітря. Якщо ж він втратив свої властивості, можна спробувати відновити, але краще все-таки замінити його на новий. Адже постійне проникнення теплого повітря загрожує перегрівом двигуна і виходом з його ладу.

Фреон. Перевірити наявність холодоагенту дуже легко:

  1. Почитайте в інструкції, де знаходиться компресор в моделі Вашого приладу;
  2. Далі перевірте, щоб відходить від нього трубка була крижаною, в свою чергу, радіатор повинен бути гарячим. Якщо картина не відповідає опису – 99% того, що проблема полягає саме у витоку фреону. Щоб повернути роботу холодильного апарату в норму, треба виявити місце витоку газу, ізолювати його і знову заправити їм. Зробити це потрібно дуже терміново, адже ця поломка може повести за собою безліч інших. Будьте впевнені, що після дозаправки Вас більше не турбуватиме питання, чому холодильник Індезіт перестав морозити.

При виході з ладу терморегулятора або мотора-компресора рекомендується відразу ж викликати майстра, так як самостійно відремонтувати ці деталі практично нереально. Швидше за все, доведеться витратитися на нові, але зате, як мінімум, ще на 10 років тривала і бездоганна робота приладу Вам забезпечена!

Не забувайте також, що холодильник погано морозити може не тільки з-за серйозної поломки, але і з-за банального перевантаження. Якщо Ваш прилад знизу і доверху забитий різними продуктами, Вам варто негайно його звільнити. Це призводить до надмірно активної роботи двигуна, а значить, і до скоротечному його зносу.

Не забувайте, що інструкція по експлуатації апарату дана для того, щоб нею користувалися. Тому, якщо Ви вже забули рекомендації виробника щодо використання приладу, перечитайте ще раз, а при виникненні поломки – звертайтеся до фахівця.

Справжній професіонал точно зможе Вам пояснити, чому холодильник Індезіт не морозить, і що потрібно робити, щоб такого більше не повторилося!

Короткий опис статті: холодильник індезіт Що робити, якщо холодильник Індезіт раптом почав давати збої в роботі. Як визначити поломку і швидко усунути її. холодильник індезіт, холодильник індезіт indesit не морозить перестав морозити працює але погано холодить охолоджує

Джерело: Холодильник Indesit (індезіт) погано морозить

Також ви можете прочитати