Холодильники електролюкс

Холодильник фірми Electrolux

24.09.2015

Холодильник фірми Electrolux

Широко відомий шведський концерн Electrolux є найстарішим представником з усіх існуючих скандинавських виробників. Вперше дана марка дала про себе знати в 1919 році. Зараз концерн Electrolux впевнено тримається в трійці найбільших європейських лідерів, що займаються випуском побутової техніки. Виробництво даного концерну розміщено на 500 дочірні підприємства, а продукція, яку вони випускають, поставляється більш ніж в 50 країн світу. Це обумовлено тим, що шведські стандарти, за якими виробляється продукція, є найжорсткішими в Європі, а це дозволяє забезпечити необхідну надійність і дуже високу якість в суворих економічних нормах.

Холодильники Electrolux виділяються чітко продуманою ергономікою і плавними лініями. Унікальні конструкційні особливості шаф дозволяють проводити перепланування внутрішнього об’єму, а це, в свою чергу, дає можливість користувачу самостійно обирати призначення полиць. Незважаючи на те, що сучасні моделі холодильників даної марки і зазнали конструктивних змін, їх загальний вигляд, як і раніше, залишився досить строгим і лаконічним.

Компанія Electrolux випускає холодильники, як з верхньої, так і з нижнім розташуванням морозильної камери. Останні розробки оснащені електронним управлінням з дисплеєм і електронним термометром, який дозволяє контролювати температуру в камерах. На деяких моделях встановлюється функція сигналізації відкритих дверей і підвищення температури. Холодильники Electrolux бувають як вбудованого, так і окремо стоїть виконання. Випускаються моделі з системами крапельного відтавання і з системою No Frost.

Холодильників, які виробляє компанія Electrolux, суспільство вже не просто довіряє, а можна сказати, що воно повністю впевнене в їх якості та надійності. Це обумовлено тим фактом, що апарати саме цієї марки служать людям не роками, а цілими десятиліттями. Але ці позитивні властивості притаманні не тільки холодильників та морозильному обладнання, яке випускає даний концерн. Electrolux також виробляє обігрівачі. пральні та сушильні машини, дрібну й велику кухонну техніку, різні пристрої для прибирання та чищення дому та меблів.

СХОЖІ СТАТТІ

На головну Переглянуто: 725 разів

Короткий опис статті: холодильники електролюкс Холодильник фірми Electrolux, хороші і погані холодильник, кухня, вбудований холодильник, electrolux,партнерські

Джерело: Холодильник фірми Electrolux

Також ви можете прочитати