Холодильники bosch

Холодильник Bosch KGS 39Z25, відгук покупця

13.10.2015

Холодильник Bosch KGS 39Z25 — відгук покупця


Завантаження.

Нещодавно з чоловіком придбали це новітнє диво техніки — Bosch KGS 39Z25. За короткий час користування цим холодильником дізналися деякі плюси і мінуси пристрої, якими з великим задоволенням, хотілося б поділитися з вами.

І так, по-перше, у холодильника є дві камери: верхня (велика) холодильна і нижня (менша з трьома відділеннями) морозильна. З моєї точки зору дизайн холодильника був розроблений за сучасними європейськими стандартами. Одним з найбільших достоїнств холодильника є зручність в експлуатації. Не дивлячись на потужність компресорів, він дуже тихо працює. І завдяки досконалому дизайну, можна швидко звикнути до його пристрою і складовими. Мене дуже вразила тривалість зберігання при відключенні електроенергії — холодильник ще може зберігати продукти цілих двадцять дві години, що є досить-таки тривалим терміном. Не обійшлося і без таких маленьких штучок, які так люблять жінки — це дві ванночки для льоду і одна маслянка.

Проте, не дивлячись на цілий ряд позитивних сторін цього холодильника, без своїх нюансів, звичайно, не обійшлося. На наших типових кухнях мало місця, а так як холодильник відрізняється своїми об’ємними габаритами, багато простору потрібно виділяти тільки для нього. В принципі, на цьому негативні сторони закінчуються, так як додати більше нічого. Єдине що можна сказати, так це те, що завдяки цьому холодильника я стала абсолютно спокійна за всі продукти, які в ньому зберігаються, і вночі його зовсім не чути. Після покупки його багато проблем відразу ж відійшли на другий план. Якщо в старих холодильниках основною проблемою було те, що морозилка занадто морозила, а холодильник не зберігав продукти як слід і вони пропадали, то тут навіть думати про це не доводиться!

Радує ще те, що в трьох камерах морозилки різна сила заморозки, тобто чим вище покласти продукт, тим швидше він заморозиться, це надзвичайно зручно. Тим більше тоді, коли за вікном спека і потрібно терміново заморозити років на прохолодні напої або ж зробити морозиво. Одним словом, я абсолютно задоволена своїм придбанням!

Короткий опис статті: холодильник бош відгуки Холодильник Bosch KGS 39Z25 — відгук покупця Завантаження. Нещодавно з чоловіком придбали це новітнє диво техніки — Bosch KGS 39Z25. За короткий час користування цим холодильником холодильник бош відгуки

Джерело: Холодильник Bosch KGS 39Z25 — відгук покупця

Також ви можете прочитати