Холодильники атлант

Холодильник Атлант не включається, не запускається компресор

02.10.2015

Атлант не включається


Коли холодильник не включається, це загрожує зіпсованими продуктами і нервами власників. Адже в такому разі неможливо створити запас їжі в будинку, доводиться просити сусідів про оренду холодильної полички. Ми настільки звикли до нашого холодному продукти шафі, що обходиться без нього ми вже просто не можемо. Складно переоцінити цінність холодильника у будь-якому домашньому господарстві і якщо холодильник не включається, це серйозна проблема. Так в чому ж може бути причина ремонту холодильника Атлант якщо він не відключається? Розглянемо ознаки детальніше.

Причини чому холодильник не включається

Спочатку подібні проблеми з холодильником Атлант можуть бути наслідком вийшов з ладу пуско-захисного реле (ПЗР). Це пристрій, яке пов’язане з терморегулятором від якого отримує сигнал на включення і відключення компресора. Якщо ПЗР несправне, то відповідно холодильник не буде включатися. Проблема усувається шляхом заміни пускового реле.

Наступна причина чому холодильник не хоче включатися — це проблема з мотор-компресором. Компресор це основний елемент холодильного шафи, який здійснює циркуляцію хладагента — фреону, по системі випарників. Якщо він поламаний, значить відповідно холодильник не буде працювати. Заміна компресора це капітальний ремонт холодильника, передбачає заміну самого агрегату, фільтра, заправку системи фреоном.

В сучасних холодильниках, які вироблені і працюють за принципом сухої заморозки, проблема може критися в датчиках температури або електронному модулі управління. У разі виходу з ладу одного з цих компонентів, холодильник також не буде працювати. Проблема вирішується шляхом заміни датчика або ж відновленням електронного блоку.

Як полагодити холодильник даної марки?

Будь-яка неисправноть усувається, тому рішення про купівлі нового холодильника не є оптимальним. Враховуючи те, що старі агрегати часто набагато надійніше сучасних, отремонтироваться старий холодильник мало того, що дешевше, але і доцільніше з точки зору подальшого користування.

Короткий опис статті: холодильники атлант Ремонт холодильників в Одесі та передмісті оперативно і за оптимальними цінами пропонують Вам досвідчені фахівці служби Холод Плюс ремонт холодильників в одесі, майстер по ремонту холодильників, сервісний ремонт холодильників, терміновий ремонт холодильників в одесі, холодильник зламався

Джерело: Холодильник Атлант не включається — не запускається компресор

Також ви можете прочитати