Холодильники атлант

Холодильник Атлант не відключається, працює безперервно

20.10.2015

Атлант не відключається


Коли стихають міський шум за вікном, і настає тиша в будинку або квартирі, Вас може турбувати лише звук працюючого холодильника. Всі ми знаємо, що скоро він відключиться, набравши необхідну температуру, і можна буде спокійно заснути. Але іноді відключення можна і не дочекатися. Це свідчить про неполадки, навіть якщо холодильник справно виконує свої функції охолодження. У такому разі може знадобитися ремонт холодильника. Що ж може бути причиною того, що холодильник Атлант не відключається? Розглянемо цей момент детальніше.

Причини чому холодильник Atlant не відключається

Перше, на що зверне увагу майстер з холодильника. приїхавши на діагностику апарату, це на температурний регулятор — термостат. Якщо несправний термостат, він не буде подавати команду на відключення компресора і холодильник буде охолоджувати і морозити безперервно. Це призведе до посиленого охолодження і через час продукти в холодильній камері будуть не просто охолоджуватися, а заморожуватися. До того ж конденсат холодильної камери не буде стікати по дренажній трубці, а буде утворювати сніг на задній стінці. Нарешті, в жаркий час року, безперервна робота компресора загрожує його сильним зносом, що призведе до виходу з ладу мотора.

Як бачимо з наведених вище проблем, несправний термостат холодильника Атлант — це вагома причина звернутися до фахівця з ремонту. Поломка легко вирішується шляхом заміни термостата і Ваш агрегат буде працювати як новий.

Друга причина, чому холодильник не відключається може критися в забитій капілярній трубці. Компресор не може створити стандартну циркуляцію фреону в системі випарників, в свою чергу термостат, через не набрала належної температури, не подає сигнал про відключення мотор-компресора. Значить компресор працюватиметься безперервно, що загрожує його поломкою. Необхідна чистка капіляра, заміна фільтра і заправка системи холодоагентом.

Третя і найсерйозніша причина полягає в микроутечке холодоагенту у внутрішньому або зовнішньому випарнику холодильника. Така поломка передбачає серйозний ремонт, особливо якщо витік відбувається в запененной частині шафи. Подібні ремонти проводяться тільки в умовах майстерні з-за неможливості виявлення витоку без специализорованного обладнання.

Заявку на ремонт холодильника

Короткий опис статті: холодильники атлант Ремонт холодильників в Одесі та передмісті оперативно і за оптимальними цінами пропонують Вам досвідчені фахівці служби Холод Плюс ремонт холодильників в одесі, майстер по ремонту холодильників, сервісний ремонт холодильників, терміновий ремонт холодильників в одесі, холодильник зламався

Джерело: Холодильник Атлант не відключається — працює безперервно

Також ви можете прочитати