Холодильники атлант

Холодильник Atlant ХМ-6221-100 купити Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

17.10.2015

Холодильник Atlant ХМ-6221-100
Огляд Atlant ХМ-6221-100

З місткими холодильник Atlant ХМ-6221-100 шириною 70 см можна робити великі закупівлі продуктів, так як збільшений внутрішній об’єм холодильника дозволяє зберегти ідеально свіжими більше звичайного кількість продуктів. Корисні функції холодильника Atlant ХМ-6221-100 створюють умови для повсякденного комфорту та дають можливість використовувати холодильник Atlant ХМ-6221-100 раціонально, з користю для себе, навіть перебуваючи поза домом, на відпочинку. Завдяки вбудованим функціям можна швидко і якісно охолодити або заморозити велику кількість продуктів, закуплених про запас, у тому числі для святкового вечора. Використовуючи корисні функції холодильника Atlant ХМ-6221-100, можна радіти і жити в задоволенні.

найголовніше для холодильника — це максимально зберегти свіжість і смакові якості продуктів харчування. У холодильнику Atlant ХМ-6221-100 для зберігання свіжих і заморожених продуктів створені ідеальні умови. А відмінні технічні характеристики і широкі функціональні можливості дозволяють користуватися холодильником Atlant ХМ-6221-100 кожен день з комфортом.

Холодильник Atlant ХМ-6221-100 вписуються в інтер’єр практично будь-якої кухні і забезпечують оптимальні умови для заморожування і зберігання продуктів. Автоматичне відтавання випарника холодильної камери забезпечить економію часу при експлуатації холодильника Atlant ХМ-6221-100. Клас енергоефективності A+ забезпечує дбайливий витрата Ваших коштів на електроенергію. Висока якість продукції Atlant забезпечено ретельними і всебічними випробуваннями на всіх етапах виробництва.

Технологічні особливості холодильників Atlant
Відділення свіжості Super Fresh box

Швидкопсувні продукти залишаються максимально довго свіжими, зберігаючи свої смакові і поживні властивості, якщо розміщуються у відділенні свіжості холодильної камери.

Простота управління

Механічне регулювання температури в камерах інтуїтивно зрозуміле і просте при установці потрібного температурного значення

Функція швидкого заморожування

Дозволяє заморозити одночасно велику кількість свіжих продуктів, при цьому швидко, а значить, якісно, зі збереженням всіх живильних і смакових властивостей.

Звукова сигналізація

Попереджає про відхилення умов зберігання продуктів: звуковий сигнал включається, якщо двері холодильної або морозильної камери відкрита більше хвилини.

Стійкість до перепадів напруги

Холодильник Atlant ХМ-6221-100 зберігає працездатність при напрузі від 175 до 255 В електричній мережі.

Екологічно безпечний холодоагент

В холодильних системах використовується найбільш економічний і екологічно безпечний холодоагент R600а (ізобутан).

Низький рівень шуму збереже затишок у Вашому домі

Корегований рівень звукової потужності відповідає всім європейським вимогам.

Прозорі ємності на всю ширину панелі двері

Короткий опис статті: холодильники атлант Інтернет-магазин Stylus.com.ua — (044) 520-520-0 — Atlant ХМ-6221-100 — Опис. Фото. Відгуки. ?Низькі ціни. ?Шоу-руми в Києві. ?Доставка по Україні. ?Професійні консультації. холодильники атлант

Джерело: Холодильник Atlant ХМ-6221-100 купити Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ — інтернет-магазин

Також ви можете прочитати