Рюкзаки шкільні

Herlitz ранці шкільні ортопедичні. Купити рюкзаки Herlitz (Херлітц) в Україні.

01.10.2015

шкільний Ранець від Herlitz серія Smart Nitro Нітро (11408150)

Ранці Herlitz можна охарактеризувати як товар високої якості за прийнятну ціну. Вони не такі дорогі як деякі німецькі рюкзаки для школярів, але все інше на вищому рівні. Ортопедичні ранці Херліц, які можна придбати на E-ranec.com.ua, виробляються для дітей будь-класів, а так само підлітків. На нашому українському ринку їх вже знає кожен батько. Та й у кожного в класі є хоч один (а то й більше) дітей з рюкзаками даної марки.

Каталог ранців і рюкзаків Herlitz (Херлитс) дуже великий і всіх їх об’єднують ряд конструктивних особливостей. Це:

— Висока зносостійкість. Для виготовлення портфелів використовується міцна тканина з нейлону і поліестера, зі спеціальним водовідштовхувальним просоченням. Бруд можна видаляти з поверхні за допомогою води.

— Екологічність. Компанія піклується про дітей і не використовує в своїх товарах шкідливих, алергенных речовин.

— Дизайн. Всі серії ранців Herlitz володіють унікальними, незабутніми кольорами. Візерунки на кришках можуть бути прогумовані, вишиті або просто намальовані.

Для початкових класів німецька компанія випускає ранці та портфелі серій Herlitz Smart, Herlitz Midi, Herlitz Sporti і Herlitz Flexi. Серії міді і смарт самі невеликі за розміром і підійдуть для першого — другого класу. Але якщо дитина рослий або ж ви хочете купити ранець від Herlitz для 3-5 класу, то можна сміливо вибирати серії флексі і спорті. Для підлітків і старших класів є окрема спеціальна серія рюкзаків під назвою Herlitz Be Bag. Вони має зовсім іншу форму і повністю жорсткий каркас.

Наш інтернет магазин товарів для школи та дітей, пропонує допомогу у виборі ранців і доставку придбаних товарів по Києву та Україні. Деякі моделі, в сезон підготовки до школи, можна буде побачити в нашому офісі і ознайомитися з ними перед покупкою.

Короткий опис статті: рюкзаки шкільні Німецькі ортопедичні ранці та рюкзаки Herlitz (Херлітц) купити на E-ranec.com.ua. Всі серії ранців: Herlitz Flexi, Sporti, Midi, Smart Be Bag з наповненням і без. Висока якість, доступна ціна, доставка по Києву та Україні. Herlitz, Херлитск, шкільний ранець шкільний рюкзак, купити ранець, купити Herlitz, вибрати шкільний рюкзак, портфель для школи

Джерело: Herlitz ранці шкільні ортопедичні. Купити рюкзаки Herlitz (Херлітц) в Україні.

Також ви можете прочитати