Шкільні рюкзаки

Hama (Хама) ранці та рюкзаки ортопедичні шкільні.

05.10.2015

Ранець ортопедичний Hama Step by Step з наповненням Rodeo Horse Конячка (102550)

Ранці Hama — це продукція німецького виробника, яка виготовляється за сучасними технологіями, які відповідають світовим стандартам, а також поєднує в собі європейську якість і надійність.

Асортимент рюкзаків Hama різноманітний — це дитячі ранці, молодіжні рюкзаки, а також спортивні сумки. При виробництві даної продукції німецька компанія врахувала кращі розробки, як технологів, так і дизайнерів. У зв’язку з цим у продажу представлений широкий вибір яскравих, красивих і якісних ранців для хлопчиків і дівчаток.

шкільні ранці Хама є ортопедичними. Виготовлені з високоякісного нейлону, не мазкого і вологовідштовхувальним, що сприяє його легкої очищення після забруднень. Спинка даних рюкзаків зроблена з м’якої сітчастої тканини, що забезпечує хорошу циркуляцію повітря, у зв’язку з чим спина школяра завжди залишається сухою.

Також дані рюкзаки обладнані світловідбиваючими елементами, завдяки чому в темний час доби дитина стає добре помітним.

На сайті e-ranec.com.ua представлені дві основні серії рюкзаків даного виробника — це Ранці Hama Lego і Ранці Step by Step.

До всіх моделей Hama в комплекті йде пенал (з наповненням або без), мішок для змінного взуття, а до деяких моделях додатково додається бокс для сніданку.

Рюкзаки Хама — це німецька якість, довговічність, великий вибір і прийнятні ціни. Красиві портфелі з аплікаціями в 3D форматі подарують вашій дитині радість і зроблять його шкільне життя яскравіше і цікавіше.

Короткий опис статті: шкільні рюкзаки Шкільні ортопедичні ранці та рюкзаки Hama (Німеччина) на E-ranec.com.ua. Придбати ранці Хама (Hama) всіх модельних серій і дизайнів в Києві з доставкою по Україні. рюкзаки хама, Hama, купити ранець Hama, хама німеччина, рюкзак Hama в Києві, шкільний портфель

Джерело: Hama (Хама) ранці та рюкзаки ортопедичні шкільні.

Також ви можете прочитати