Ковзани

Х. ф Ковзани для чемпіонки

20.09.2015

Х/ф «Ковзани для чемпіонки»

Жанр: лірична комедія

Хронометраж серії: 45 хвилин

Кількість серій: 4

Авторсценария: Тетяна Гнєдаш, Іван Шишман

Режисер: Максим Паперник

Оператор: Анатолій Сахно

Продюсери: Юрій Морозов, Микола Шевченко

Головна героїня фільму Анна Зарубіна працює менеджером в компанії свого батька Івана Зарубіна. Вони займаються виробництвом спорттоварів і продають їх в невеликому магазинчику. Предмет особливої гордості Зарубиных — фірмові ковзани. У цих ковзанах виграла міський чемпіонат відома фігуристка Ганна Лебединська. Коли дві подруги — Зарубіна і Лебединська — разом займалися фігурним катанням. Але потім Іван Зарубін наклав заборону на спортивну кар’єру дочки. Колись він сам був фігуристом, але отримав важку травму і не хоче, щоб донька повторила його шлях. Однак Анна в таємниці від батька виходить на лід…

У Зарубиных є конкуренти — Волкови. Керує великою компанією енергійна жінка — Валерія Волкова, яка не може пережити, що «кустарна лавочка» Зарубиных відбирає у неї клієнтів. Вона намагається з допомогою свого заступника Зайцева дізнатися, в чому ж секрет успіху ковзанів Зарубіна, але безуспішно. Вся надія у Валерії тепер на сина Володимира, який повертається в рідне місто після тривалого закордонного відрядження.

Валерія Волкова хоче переманити до себе чемпіонку Лебединську і зробити її обличчям своєї компанії. Будучи упевненим у своїй невідхильності, Володимир береться за виконання цієї місії. Тим більше, що випадково знайомиться з симпатичною дівчиною яка, на його думку, і є Ганною Лебединської.

Він знаходить цю дівчину і починає за нею доглядати, навіть не підозрюючи, що поруч з ним інша Ганна — Зарубіна. Анна спочатку думає, що молодий чоловік щиро захопився нею, але коли розуміє, що його метою є її подруга-чемпіонка, вирішує покарати красеня і затіває гру, видаючи себе за фігуристку. Скандал здається неминучим. Але неймовірний збіг обставин і цікавих поворотів долі дає можливість Ганні взяти участь у чемпіонаті з фігурного катання і перемогти, а також знайти свою любов — Володимира. Як кажуть, від долі не втечеш!

Короткий опис статті: ковзани Новорічний фільм «Ковзани для чемпіонки» на каналі Україна фільм, ковзани

Джерело: Х/ф «Ковзани для чемпіонки»

Також ви можете прочитати