Рюкзак

Ергономічні рюкзаки-переноски . Маргаритка

05.10.2015

Маргаритка
Ергономічні рюкзаки-переноски

Батьків, які хотіли б звільнитися від коляски, але при цьому переміщатися по місту разом з дитиною, дуже багато. Більшість з них вирішується на покупку рюкзака-кенгуру. Проте в результаті детальної бесіди часто з’ясовується, що рюкзак-кенгурушка виявився не самим зручним придбанням. Крім того, більшість виробників робить такі рюкзаки розрахованими на вагу до 8-9 кг, рідше — до 12 кг. Більш важких і великих діток носити в них важко. Альтернатива рюкзака-кенгуру — це, ергономічний рюкзак .

Переваги ергономічного рюкзака перед кенгурушкой.

1. Використовується довго, часто, підходить для перенесення дітей з 4-х місяці до трьох років.

2. Широкі м’які плечові лямки, широкий щільний пояс.

3. Нічого не заважає годуванню грудьми.

4. Дитина знаходиться високо.

5. Дитина щільно притягнутий до дорослого. М’яка спинка.

6. Ніжки дитини розлучені (профілактика дисплазії) і обіймають дорослого.

На перший погляд він здається таким же, як рюкзак-кенгуру. Однак ергономічний рюкзак разюче відрізняється по конструкції, становище дитини і розподілу навантаження. Батьки використовують слінг-рюкзак, ведуть більш активний спосіб життя і відчувають себе вільними і мобільними. Ергономічним рюкзаком користуються частіше і довше, тому що ергономічний рюкзак зручніше, практичніше, універсальніше.

В ергономічному рюкзаку ніжки дитини розведені в сторони, попка знаходиться нижче колін. Власний вага малюка розподіляється на всю довжину обох стегон. Спинка щільно притискує дитини до батьків, вага малюка переноситься з його власного хребта на тіло дорослого. До того ж таке положення ніжок є фізіологічним: воно повторює положення ніжок при широкому сповиванні, рекомендованому ортопедами з перших днів життя малюка, і стає прекрасним засобом профілактики дисплазії кульшових суглобів — дефекту розвитку тазостегнових суглобів, обумовленого слабкістю зв’язок новонародженого, який може проявитися не відразу і привести до ускладнень різного ступеня тяжкості. Крім того, розведені в сторони ніжки дитини обіймають дорослого, а тому не б’ють по ногах батька при носінні.

В ергономічному рюкзаку дитину і маму ніщо не розділяє. Плеченвые лямки і пояс вшиваються в спинку, а тому дитина не висить, а щільно притягнутий до батьків, як якщо б був у нього на руках. Але при цьому руки носить залишаються вільними. Лямки рюкзачка Вомбатик ширше. чим лямки рюкзака-кенгурушки, прокладені ущільнювачем. Пояс рюкзака — щільний і широкий — знаходиться під попою дитини, завдяки чому дитина знаходиться досить високо, але не тягне батьків вниз, і вага дитини рівномірно розподіляється між плечима і попереком дорослого. В ергономічному рюкзаку можна легко погодувати дитину грудьми у вертикальному положенні.

Короткий опис статті: рюкзак Батьків, які хотіли б звільнитися від коляски, але при цьому переміщатися по

Джерело: Ергономічні рюкзаки-переноски | Маргаритка

Також ви можете прочитати