Холодильник атлант

Двокамерний холодильник ATLANT XM-6126-131, Інтернет-магазин Доміно

03.10.2016

Двокамерний холодильник ATLANT XM-6126-131

Ви повинні додати1 as a minimum quantity to buy this product.

Увага! Остання одиниця товару на складі!

Холодильник АТЛАНТ ХМ 6126-131 — це двокамерний двохкомпресорні холодильник з нижньою морозильною камерою і електронним блоком управління. Дизайн холодильника виконаний в стилі Geometry. Два компресора забезпечують автономну, роздільну роботу камер. При необхідності можна відключати одну з камер і регулювати температуру в кожній з них окремо. Корисний об’єм холодильника — 353 к. Досить велика холодильна камера. Об’єм холодильної камери — 256 л, і морозильній — 97 л. 3 відділення в морозильній камері.

Головні переваги:

ТЕРМІН ГАРАНТІЇ – 3 РОКИ!

Клас енергоспоживання А+ — менше 55% необхідних енерговитрат.

2 компресора – можливість роздільного використання холодильної і морозильної камер.

Дизайн Geometry — один з останніх дизайнів, з любов’ю розроблених АТЛАНТом для своїх покупців. Співзвучний з тенденціями мінімалізму: форми і лінії чіткі, лаконічні і прості.

Електронний блок управління забезпечує:

— вмикання і вимикання холодильної і морозильної камер

— включення режиму швидкого заморожування

— включення режиму «Відпустку»

— світлову індикацію роботи холодильника

— вибір і підтримання температури в кожній з камер

— цифрове відображення обраної температури в камерах

— цифрове відображення часу

— звукову сигналізацію при відкритих дверей холодильної камери понад 60 секунд.

Кліматичні клас (стабільна робота холодильника при певній температурі навколишнього середовища) SN — від +10°С до +32°З, N — від +16°С до +32°С, ST — від +18 °С до +38°С.

Режим швидкої заморозки. Потужність заморожування 15 кг на добу.

Система FRESH. При покупці холодильника важливо враховувати, що різні продукти зберігаються при різній температурі. Система FRESH створює різні кліматичні зони з температурою від – 18 °C до + 10 °C, завдяки природній циркуляції повітря і вологості. Не сушить продукти, чим вигідно відрізняється від No Frost.

Автоматичне розморожування — накопичився іній періодично відтає в спеціальну ємність, звідки випаровується назад в холодильну камеру, підтримуючи в ній необхідну вологість.

SUPER FRESH BOX — відділення в холодильній камері з нульовою температурою. Зазвичай температура в холодильному відділенні холодильника варіюється від +2 до +10 С. Температура 0 C, яка підтримується в окремому боксі холодильної камери, сприяє істотного уповільнення біологічних і хімічних процесів у продуктах. В результаті вони залишаються свіжими в 3 рази довше, не втрачаючи своїх смакових якостей і вітамінів.

Режим «Відпустка» використовується при від’їзді на тривалий час: в холодильній камері встановлюється температура +15 С, щоб запобігти появі неприємного запаху в порожній закритій камері.

Сильний вакуум дверцята холодильника дозволяє якісно і герметично її закривати. Якщо раптом відключать електрику, це допоможе якомога довше зберегти холод у камері.

Можливість перевішування дверцят дозволить поставити в холодильник любо е місце.

Низький рівень шуму. Дивно тихий, працює майже безшумно. На рівні тихої розмови в приміщенні. Близько 39-42 Дб.

Після перебою живлення, автоматично відновлює колишній режим роботи

Характеристики:

Колір: білий

Модель: ХМ 6126-131

Висота / Ширина / Глибина: 2062x595x625 мм

Кількість компресорів: 2

Перенавеска двері: +

Кількість полиць в холодильній камері: 3/1

Кількість відділень в морозильній камері: 3

Режим швидкого заморожування: +

Короткий опис статті: атлант Купити холодильник Двокамерний холодильник ATLANT XM-6126-131 в Чернігові — Інтернет-магазин Доміно. Низькі ціни та безкоштовна доставка. двокамерний холодильник atlant xm-6126-131, атлант, купити, чернігів, доміно

Джерело: Двокамерний холодильник ATLANT XM-6126-131 — Інтернет-магазин Доміно: побутова техніка Чернігів, фототехніка Чернігів, відеотехніка і комп’ютери Чернігів купити за низькими цінами

Також ви можете прочитати