Скільки кошту мультиварка

Доставка і оплата інтернет-магазин ALLO.ua!

18.09.2015

Доставка та оплата
Як забрати товар у магазині?

Ми пропонуємо Вам всі переваги покупок в онлайні з додатковим безкоштовним сервісом — отриманням товару в зручний для Вас час і в зручному місці. Ви можете забрати своє замовлення в магазинах Алло. Знайти найближчий магазин.

Чому вигідно і зручно користуватися сервісом?

  • Ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення в найближчий до Вас магазин Алло
  • Ви можете забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час, як варіант, відвідавши наш магазин по дорозі з роботи або після того, як заберете свою дитину зі школи
  • Ви отримаєте професійні консультації та обслуговування
  • Оплата замовлення при отриманні в магазині згідно з ціною сайту

Як скористатися сервісом?

2. Вибрати найближчий до Вас магазин, в який необхідно доставити замовлення;

Після оформлення замовлення на нашому сайті, ми повідомимо Вам номер замовлення, який необхідно буде пред’явити при отриманні товару в магазині Алло. Як тільки Ваше замовлення буде доставлений в зазначений Вами роздрібний магазин, ми повідомимо Вас по телефону.

Ваше замовлення може забрати будь-яка людина. Достатньо повідомити номер замовлення на отримання продавцю магазину Алло і оплатити покупку.

Наші магазини працюють 7 днів на тиждень. Час роботи зазначеного Вами магазину Ви можете переглянути на сторінці «Мережа магазинів АЛЛО» .

чи Можу я скасувати замовлення, оформлене на сайті allo.ua?

Ви можете скасувати замовлення, зателефонувавши до нас за телефоном гарячої лінії (0-800) 300-100. Для відміни замовлення назвіть менеджеру номер замовлення і ваші ПІБ, під яким Ви зареєстровані на сайті.

Короткий опис статті: скільки коштує мультиварка ALLO.ua >>> Доставка та оплата, тел. ?: 0-800-300-100 *** Допоможемо підібрати кращі товари ? Професійна консультація ? Доставка по всій Україні

Джерело: Доставка та оплата – інтернет-магазин ALLO.ua!

Також ви можете прочитати