Кросівки з роликами

Дитячі роликові кросівки Heelys. Купити модні роликові кеди Heelys

04.08.2015

Дитячі роликові кросівки Heelys

Дитячі роликові кросівки Heelys. Купити модні роликові кеди Heelys
Хилисы — це унікальні роликові кросівки і кеди. У них можна не тільки ходити і бігати, але ще й кататися! В п’яті знаходиться ролик, завдяки якому можна кататися, відірвавши мисок від поверхні. Вийнявши ролики і поставивши спеціальну заглушку, ви перетворите Хилисы в зручні кросівки або кеди.

Кататися на Хилисах не тільки весело, але й корисно. Катання сприяє фізичному розвитку дитини, покращує здоров’я, тренує координацію. І це вже точно корисніше, ніж сидіти за комп’ютером або телевізором.

Хто зможе кататися на Хіліс?

Хилисы випускають для дітей і дорослих. Розмірний ряд починається з 30-го розміру і закінчується розміром 45,5. Вони маломірки, врахуйте це при покупці і вибирайте взуття на 1,5-2 розміри більше. Таким чином, кататися на хилисах можна, як тільки ніжка доросте. Ці показники індивідуальні, але в середньому приблизно з 5-6 років.

Кросівки і кеди Heelys випускають в декількох варіантах:

  • З двома роликами в п’яті — для початківців.
  • З одним роликом — для всіх.
  • Супершвидкісні з пластиковими вставками — для любителів трюків і екстремальної їзди.

Навчитися кататися зовсім не складно. Навіть діти легко впораються з цим. А купивши хилисы для всієї родини, ви зможете весело і з користю проводити час разом.

Наскільки безпечні роликові кросівки?

Дитячі роликові кросівки Heelys. Купити модні роликові кеди Heelys
Heelys — це самий безпечний з продуктів на колесах. Американське агентство по оцінці безпеки продукції проводило дослідження і отримані дані підтвердили безпеку Хіліс.

  1. в 39 разів безпечніше велосипеда;
  2. в 24 рази безпечніше, ніж скейтборди;
  3. у 9 разів безпечніше самокатів;
  4. у 7 разів безпечніше, ніж звичайні роликові ковзани.

Катання на Хилисах — це чудовий активний відпочинок, а головне безпечний! Звичайно, можливі і невеликі падіння, особливо на початку навчання. Щоб вони не стали неприємністю використовуйте спеціальні комплекти захисту. Хіліс випускає такі набори з наколінники і налокотниками.

І це ще не все! У нас є додаткові аксесуари

На додаток до Хилисам ви можете придбати яскраві мішечки для коліс. Їх зручно носити з собою, якщо ви вирішили перетворити Хіліс у звичайні кеди. В спеціальному мішечку коліщатка не загубляться і нічого не заплямлять.

Різні кольорові шнурки змінять дизайн улюблених кросівок за лічений час.

Завжди у продажу змінні колеса для Хіліс. Якщо коліщатка зносяться або зламається при виконанні трюків, то їх завжди можна замінити і ваші Хилисы будуть як нові.

Хилисы особливо популярні у великих містах. Жителі Москви і Санкт-Петербурга давно катаються на вулицях міста, а в деяких торгових центрах не просто так висять таблички, що катання на роликах заборонено (цікаво до Хилисам це має якесь відношення?). У невеликих містах і провінціях кросівки Heelys маловідомі, а деякі взагалі ніколи не чули про них. Ти можеш стати першим! Дивуй перехожих, познайом друзів з роликовими кросівками і проводите час з користю для здоров’я!

Короткий опис статті: кросівки з роликами Стильні і яскраві Heelys для ваших дітей в інтернет-магазині kinderly.ru! Продаж «Хіліс» в Москві, Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі. дитячі Heelys, роликові кросівки, хилисы, інтернет-магазин, kinderly

Джерело: Дитячі роликові кросівки Heelys. Купити модні роликові кеди Heelys в інтернет-магазині «Kinderly»

Також ви можете прочитати