Холодильники атлант

Діагностика несправностей холодильника Атлант.

03.10.2015

Діагностика несправностей холодильника Атлант

У Москві холодильники Атлант займають одне з лідируючих місць по популярності серед побутового використання, Білоруські виробники постаралися забезпечити їх достатньою надійністю при збереженні привабливої ціни.

У разі з’явилися проблем потрібна діагностика несправностей холодильника Атлант. яку краще доручити майстру. однак бувають несправності, які легко усуваються самостійно. Для діагностики більшості не критичних відмов немає потреби розбирати пристрій, братися за тестер або мати складне устаткування. До речі, більшість легкоустранимых несправностей холодильника описані в інструкції з експлуатації до нього.


Появу неприємного запаху в камерах багатьма сприймається як неполадки з вини виробника, але в дійсності матеріали з якого виготовляють пристрої, пройшли численні сертифікації, а на виході конвеєра прилад піддається десяткам перевірок. Міф про пахне фреоні є саме міфом, адже ця речовина не має кольору і запаху. Швидше за все причиною стали продукти, що зберігаються медикаменти або забитий стік конденсату від бруду, грибків та ін Тому для боротьби із запахами діагностика повинна проходити з пластикової дренажною трубкою, скоріш за все це допоможе холодильника позбутися від цієї проблеми. Та ж несправність може бути причиною збору води в нижній частині камери, це не поломка, просто прочистіть дренаж талої води.

Легко діагностується поломка механічного або магнітного вимикача, коли не відключається або не вмикається світло при відкритті/закритті дверей холодильника, однак виправлення все ж краще довірити майстру, так як для установки буде потрібно невелика розбирання корпусу.


Більш серйозною і в той же час поширеною несправністю Атлант є поломка терморегулятора, це металевий модуль з довгим гнущимся щупом з металу. Діагностика тут складну вата: якщо при відкритті дверей загоряється лампочка освітлення, але холодильник не включається тривалий час, існує велика ймовірність поломки терморегулятора або термодатчика. Оскільки ці два прилади виготовляються у вигляді одного пристрою, то і діагностуються разом. Спочатку обертайте ручку терморегулятора, раптом просто окис…. Швидше за все Атлант не запустився, тоді знаходимо сам датчик, знімаємо дві клеми з нього, з’єднуємо їх між собою. Якщо запрацював мотор-компресор, то потрібно просто замінити термодатчик. Коли ж замикання клем безпосередньо не призвело до запуску, то слід проводити подальшу діагностику несправностей холодильника Атлант. Нагадаємо, що всі дії з частковим розбиранням, ремонт холодильників Атлант і зняттям клем виконуються при відключеному харчуванні, тільки після замикання обраних контактів можна включити шнур у розетку. Замовити термодатчик для заміни несправного, можна на спеціалізованих майданчиках продають запчастини для ремонту холодильників .

Описані несправності мають місце бути в 90% випадків виїздів майстрів на ремонт холодильників у Москві. тому більшу частку можливих несправностей Ваших холодильних пристроїв Атлант будемо вважати, що ми допомогли знайти. Подальшу діагностику залиште фахівцям.

У холодильної побутової техніки Атлант трапляються і більш складні неприємності, для їх діагностики потрібно тестер, а іноді більш складне устаткування, але в основному, завдяки високій надійності, Атланти благополучно проживають свій гарантійний термін зі значним перевищенням, до 10 років без серйозних поломок.

Якщо ж Вам вдалося виявити несправність йде за межі заміни терморегулятора, а холодильник ще на гарантії, то шукайте сервісний ремонт холодильників. він буде безкоштовним, а от в разі закінчення строків, звертайтеся в приватний ремонт холодильників. він буде за доступною ціною і з тими ж гарантійними зобов’язаннями. Телефони для зв’язку з оператором вказані вгорі сторінки.

Короткий опис статті: холодильники атлант Невеликий рада з діагностування несправностей Атлант. діагностика несправностей холодильника атлант, ремонт атлант

Джерело: Діагностика несправностей холодильника Атлант.

Також ви можете прочитати