Самсунг холодильник

Чому нагріваються стінки холодильника

23.09.2015

Чому нагріваються стінки холодильника


Давайте розбиратися чому відбувається нагрів бічних стінок у сучасних холодильників. Багато власників холодильників навіть не помічають, що біля холодильника гріються «боки». А адже це норма! І все ж, перш ніж телефонувати або бігти в майстерню, просити сусіда про допомогу, треба спочатку виконати кілька простих дій.

Нагріваються бічні стінки біля холодильника

Огляньте холодильник, визначте місця найбільшого нагріву. Якщо це бічні стінки, то врахуйте, у нових моделей з боків є конденсатори вбудовані стінки, які-то і відводять тепло.

Задня стінка


Ну, а у старих холодильників, конденсаторна сітка прикріплена біля задньої стінки. Стало бути, бічні стінки нагріватися не можуть. Теплою повинна бути тільки решітка позаду холодильника

Мої поради

Задаючись питанням, чому гріються бічні стінки холодильника, уважно вивчіть інструкцію, прикладену до вашого холодильника. Жарким літом стінки можуть грітися сильніше звичайного, пам’ятайте це!

Мінімум відстані від нагрівальних приладів

І саме тому, нові моделі, у яких є по боках конденсаторні трубки, не можна ставити дуже близько до поверхні, мінімум два сантиметри. Це головна умова, якої треба дотримуватися, щоб стінки нормально охолоджувалися. Є й інші проблеми, з якими холодильник «гріється». Наприклад, підвищена навантаження на агрегат, порушена герметичність фреонового контуру, а також є який-небудь дефект в холодильнику.

Чому нагрівається перегородка між камерами

Ну, а якщо сильно нагрівається «перегородка» між морозилкою та холодильною камерою? Нагріта не тільки сама перегородка, гріється при цьому весь периметр морозилки. І він, до речі, необхідний. Адже за рахунок тепла повністю виключається конденсація вологи на поверхні прилипання ущільнювальної гуми. А волога, виходить, з причини великої різниці температур в морозилці і навколишнім повітрям. Справа в тому, що при виготовленні холодильника вже на заводі закладено трубопровід, який і забезпечує нагрів перегородки. Даний нагрівання має циклічний характер, тобто коли компресор працює, то і нагрівається перегородка, а коли компресор зупиняється — перегородка остигає.

Нагрівається ущільнювач холодильника

Також у холодильника може нагріватися силіконовий ущільнювач морозильної або холодильної двері. Гума нагрівається від того, що контактує з корпусом холодильника, де закладено той самий трубопровід. Від нагрівання ущільнювальна гума стає більш еластичною і краще прилягає до корпусу. Якщо ви не змогли знайти причину, або жодна з перерахованих причин не підійшла до вашої ситуації, то вам точно треба дзвонити в майстерню або сервісний центр. Якщо холодильник новий, то телефонуйте в магазин, де ви його купували. Якщо залишилися до мене питання – задавайте!

Короткий опис статті: холодильник самсунг Давайте розбиратися чому відбувається нагрів бічних стінок у сучасних холодильників. Багато власників холодильників навіть не помічають, що біля холодильника холодильник самсунг

Джерело: Чому нагріваються стінки холодильника

Також ви можете прочитати